Zegarek – dobry prezent na różne okazje

Zegarek – dobry prezent na różne okazje

Często zdarza się, że nie wiemy, jaki prezent kupić bliskiej osobie. Idealnym prezentem jest zegarek! Klasyczny czy elektroniczny, na pasku czy bransolecie, z dużą tarczą lub raczej nie rzucający się w oczy. Wybór jest spory, więc można dopasować zegarek do trybu życia oraz upodobań obdarowywanego.*

 1. Zegarki sportowe – idealne na prezent, ale dla kogo?
 2. Uniwersalne zegarki sportowe.
 3. Funkcje łączone z telefonem.

Zegarki sportowe – idealne na prezent, ale dla kogo?

Zegarki sportowe to z pewnością prezent, z którego każdy będzie zadowolony. Nie trzeba być sportowcem, aby chętnie korzystać z dostępnych funkcji. Ostatnio bardzo popularne jest mierzenie kroków, możliwość odbierania telefonu zegarkiem również jest plusem.

Niektóre zegarki posiadają tylko podstawowe funkcje, ale inne mogą być ulubionym gadżetem, zwłaszcza tych osób, dla których aktywność fizyczna wpisuje się w plan dnia. Nie tylko mogą śledzić swoje sportowe wyczyny, ale z łatwością mogą je zapisać, a potem przeanalizować i zobaczyć swój progres.

Sportowy zegarek przyda się każdemu kto lubi je nosić, niezależnie od wieku. Do mężczyzn pasują większe zegarki z dużym wyświetlaczem, kobietom bardziej spodoba się mniejszy zegarek w ich ulubionym kolorze.

Uniwersalne zegarki sportowe

Zegarki sportowe są bardziej trwałe, zrobione z lepszych materiałów, bardziej odporne na czynniki zewnętrzne. Te czasomierze nie tylko pozwalają na odczytanie godziny czy daty, ale zaopatrzone są w wiele przydatnych w życiu codziennym funkcji, np.

 • Nadzorowanie snu
 • Postępy w treningach
 • Kontrola funkcji smartfona
 • Powiadomienia z telefonu
 • Kompas
 • Stoper
 • Kalendarz
 • Budzik

Takie funkcje mogą być przydatne dla każdego, niezależnie od płci, wieku czy wykonywanego zawodu. Wniosek jest taki, że każdy będzie zadowolony z prezentu, jakim jest nowy i funkcjonalny czasomierz, z nowymi funkcjami i wyglądem na czasie.

Funkcje łączone z telefonem

Przed kupnem idealnego prezentu, upewnij się, że zegarek będzie kompatybilny z telefonem. Dzięki temu osoba, którą obdarujesz będzie mogła bez problemu odbierać telefon czy wiadomości przez zegarek, nie wyciągając telefonu.

To bardzo wygodne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli właściciel zegarka często uprawia sport czy wychodzi na spacery.

Zegarek sportowy to dobry gadżet, który przyda się każdemu. Nie tylko do odczytu godziny czy daty, ale także do mierzenia pulsu, nadzorowania treningów czy odbierania telefonu. Szeroka oferta takich zegarków pozwoli na dopasowanie modelu do upodobań przyszłego właściciela zegarka.

*Materiał przygotowany przez partnera