Grecja – Holandia typy, kursy i zapowiedź (16.10.2023)

Pora na kolejne starcie w niezwykle interesującej grupie B. Kto ma większe szanse na wygraną i dlaczego? Sprawdźcie nasze Grecja – Holandia typy. Serdecznie zapraszamy.

Grecja – Holandia typy i przewidywania

Jeszcze przed startem eliminacji wydawało się, że bezpośredni awans dla Francuzów oraz Holendrów będzie w grupie B absolutną formalnością. Życie pisze jednak zaskakujące scenariusze i jesteśmy właśnie świadkami kolejnej z takich sytuacji.

Będąc całkowicie neutralnym ciężko nie kibicować takiej ekipie jak Grecja. Brak wielkich gwiazd, waleczność i tak potrzebny w grach zespołowych kolektyw. To wszystko cechuje aktualnie sensacyjnych mistrzów Europy z 2004 roku.

grecja-holandia-typy

Porównując ich pod kątem stricte piłkarskim z Holendrami jest to jednak w tym momencie spora przepaść. Wielce zatem prawdopodobne, że dowody tego lada chwila zostaną przedstawione na boisku. Jakiejś spektakularnej wygranej gości byśmy się nie spodziewali, ale mimo wszystko trzy oczka powędrują raczej na Niderlandy.

Myślenie, że Grecy mimo realnych szans na awans z drugiej lokaty tak po prosto odpuszczą sobie to starcie, byłoby działaniem wyjątkowo naiwnym. Póki istnieje choćby matematyczna możliwość uczestnictwa w Euro, to Błękitno-biali zrobią wszystko, by nadal pozostać w grze. Grecja – Holandia typy na zdobycz bramkową po obu stronach pojedynku będą więc naszym zdaniem jedną z najrozsądniejszych propozycji.

Grecja – Holandia ostatnie wyniki

Od czasu poprzedniego bezpośredniego meczu obie reprezentacje rozegrały dokładnie dwa spotkania. Co ciekawe nieco lepszym bilansem mogą pochwalić się Grecy, którzy zaliczyli dwa zwycięstwa – kolejno z Gibraltarem oraz Irlandią. To właśnie dzięki nim kwestia awansu jest nadal otwarta. Pomarańczowi w tym samym czasie także pokonali Irlandczyków i ulegli liderom z Francji. Rozum mimo wszystko podpowiada, że to goście powinni wrócić do ojczyzny z tarczą. Czy tak będzie jednak w rzeczywistości? Czas pokaże.

Ostatnie mecze Grecji

  • Irlandia – Grecja 0:2
  • Grecja – Gibraltar 5:0
  • Holandia – Grecja 3:0

Ostatnie mecze Holandii

  • Holandia – Francja 1:2
  • Irlandia – Holandia 1:2
  • Holandia – Grecja 3:0

Grecja – Holandia bezpośrednie mecze

  • Holandia – Grecja 3:0
  • Holandia – Grecja 1:2
  • Grecja – Holandia 3:1

Dopiero niedawna batalia grupowa przerwała krótką, ale jakże wstydliwą serię dwóch kolejnych przegranych Oranje w rywalizacji z Grekami. Widać więc jak na dłoni, że przy odrobinie szczęścia podopieczni Gustavo Poyeta mogą sprawić niespodziankę.

Grecja – Holandia kursy bukmacherskie

Grecja – Holandia typy zostały już dokładnie przeanalizowane. Pora zatem na kursy bukmacherskie. Oto wycinek oferty firmy Betclic:

Gdzie oglądać Grecja – Holandia? Transmisja

Relacja live z tego pojedynku będzie dostępna na antenach stacji Polsat Sport Extra oraz na platformie Polsat Box Go. O której Grecja – Holandia? Pierwszy gwizdek zaplanowano na godz. 20:45 w dniu 16 października 2023 roku.