Mołdawia – Albania typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023)

To może być jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki eliminacji do EURO 2024. Sprawdźcie i wykorzystajcie u swoich bukmacherów na mecz Mołdawia – Albania typy, które znajdziecie tu całkowicie za darmo. W sekcji typy dnia znajdziecie analizy i prognozy na inne starcia.

Mołdawia – Albania typy bukmacherskie

Dziewiąta kolejka spotkań w eliminacjach do finałów Mistrzostw Europy przed nami. Mecz, który analizujemy ważny jest nie tylko dla kibiców reprezentacji zarówno Mołdawii jak i Albanii ale także dla sympatyków futbolu nad Wisłą. Wszak jest to mecz w “polskiej” grupie, który może mieć niesamowicie wielki wpływ na końcowe rozstrzygnięcia. Piłkarze Michała Probierza muszą ściskać kciuki za odpowiedni wynik by to oni mogli zagrać chociażby w barażach. Nasze na mecz Mołdawia – Albania typy wykorzystać możecie u bukmacherów podczas obstawiania. Życzymy powodzenia!

Mołdawia - Albania typy

Reprezentacja Mołdawii wciąż ma szansę na udział w barażach a nawet na bezpośredni awans do przyszłorocznego EURO 2024. Podopieczni Sergheia Clescenco w eliminacjach pochwalić mogą się do tej pory bilansem dwóch zwycięstw, trzech remisów i porażki. Zgromadzone dziewięć oczek klasyfikuje ich na czwartej pozycji w grupie E tuż za piłkarzami Michała Probierza. Warto zauważyć, że prawie połowę swojego dorobku punktowego w eliminacjach piłkarze z Mołdawii zdobyli w starciu z polakami (wygrana i remis).

Zespół Albanii to jedna z rewelacji eliminacji do EURO 2024. Podopiecznych Sylvinho niewiele dzieli od zagwarantowania sobie miejsca w turnieju finałowym, który w przyszłym roku rozgrywany będzie na niemieckich boiskach. Albańczycy do tej pory rozegrali sześć spotkań, w których zaliczyli cztery wygrane, remis i porażkę. Dorobek trzynastu oczek daje im pozycję lidera swojej grupy z przewagą trzech punktów nad drugimi Czechami.

Naszym zdaniem piątkowe starcie zakończy się triumfem reprezentacji Albanii. Wyrastają oni na jedną z rewelacji tych eliminacji. Spoglądając w statystyki widzimy, że wygrali oni aż sześć z ostatnich ośmiu meczów, które rozegrali. Uważamy także, że tylko jeden z zespołów znajdzie drogę do siatki rywali. Tak było w czterech z sześciu bezpośrednich meczach pomiędzy tymi zespołami.

Mołdawia – Albania kursy bukmacherskie

STS jako faworytów piątkowego starcia stawia gości. Kurs na wygraną Mołdawii to 4.80, na remis 3.50 a na triumf przyjezdnych 1.80.

Mołdawia – Albania bezpośredni mecze i ostatnie wyniki

W ostatnich trzech pojedynkach reprezentanci Mołdawii zaliczyli kolejno wygraną z Wyspami Owczymi (1:0), porażkę ze Szwedami (1:3) oraz remis z Polską (1:1). Albańczycy pochwalić mogą się serią zwycięstw: 2:0 z Polską, 3:0 z Czechami oraz 2:0 z Bułgarią. Do tej pory rozegrano sześć bezpośrednich pojedynków. W pięciu z nich triumfowali Albańczycy raz mecz zakończył się remisem.

Gdzie oglądać Mołdawia – Albania? Transmisja i godzina

Mecz rozpocznie się w piątek, 17 listopada o godzinie 18:00. Obejrzeć go będzie można w Polsacie Sport News oraz na platformie internetowej Polsat Box Go.