Mocne słowa na temat Roberta Lewandowskiego. Głos zabrał jego kolega

Mocne słowa na temat Roberta Lewandowskiego. Głos zabrał jego kolega
Icon Sport

Już dzisiaj reprezentacja Polski zagra mecz przeciwko Czechom w eliminacjach Euro 2024. Tymczasem w hiszpańskich mediach pojawiła się wypowiedź Lamine Yamala na temat ostatnich wydarzeń w klubie, związanych z Robertem Lewandowskim.

Lamine Yamal wprost o Robercie Lewandowskim

Robert Lewandowski wywołał ogromną dyskusję i nie ma co ukrywać, że także burzę po ostatnim meczu FC Barcelony z Deportivo Alaves. Polak nie podał bowiem ręki 16-letniemu Lamine Yamalowi, a więc swojemu koledze z jednej drużyny. Wychwyciły to kamery, a media od razu zaczęły pisać o pogardzie i braku szacunku ze strony kapitana reprezentacji Polski. Sam Lewandowski nie był wylewny w słowach, odnosząc się do tej sytuacji, ale głos zabrał Lamine Yamal.

Co ciekawe, 16 latek stanął w obronie Roberta Lewandowskiego. “Sprawa została już wyjaśniona przez Lewandowskiego. Takie rzeczy dzieją się czasami na boisku. Mam z Robertem dobre relacje, a szatnia na pewno jest zjednoczona” – przyznał Lamal w rozmowie z Mundo Deportivo.

Robert Lewandowski w meczu przeciwko Deportivo Alaves strzelił dwa gole, a FC Barcelona wygrała 2:1. Teraz polscy kibice liczą, że zwyżkująca forma przełoży się także na występ “Lewego” w meczu przeciwko Czechom. Polacy muszą ograć południowych sąsiadów i liczyć na inne wyniki, żeby awansować bezpośrednio na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, które zostaną rozegrane w Niemczech.