Polska – Czechy gdzie oglądać? Transmisja i stream online

Gdzie obejrzeć Czechy - Polska?

Najwyższa pora, by rozpocząć rywalizację o awans na Euro 2024! W premierowym meczu kwalifikacji Polacy zmierzą się z Czechami. Polska – Czechy gdzie oglądać i czy będzie stream online? Wyjaśniamy. 

Gdzie oglądać Czechy – Polska? Transmisja

Przed Fernando Santosem pierwszy mecz w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Portugalski szkoleniowiec debiut zaliczy przy okazji starcia Czechy – Polska. Ten mecz przewidziano na 24 marca 2023 roku. Początek o godzinie 20:45.

Gdzie dostępna będzie Czechy – Polska transmisja? Bezpośredni przekaz live z tego meczu pojawi się na CT sport, Polsat Sport Premium 1, a także TVP 1 i TVP Sport. Jest zatem w czym wybierać!

Gdzie obejrzeć Polska – Czechy? Stream online

A czy będzie dostępny Polska – Czechy stream za free? Mamy dobrą informację dla tych, którzy nie chcą płacić za dostęp do transmisji z meczu biało-czerwonych. Pojedynek Polaków z Czechami bez problemu obejrzysz bezpłatnie.

Darmowa transmisja udostępniona zostanie choćby na stronie internetowej sport.tvp.pl. Bezpłatny przekaz znajdziesz też w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Z przytupem wejść w eliminacje Euro 2024

Już wyjaśniliśmy Polska – Czechy gdzie oglądać. Teraz warto jeszcze podkreślić, że faworytem tego pojedynku wydają się być Czesi, choć oczywiście nikt nie skreśla biało-czerwonych.

Przydałoby się rozpocząć eliminacje od triumfu. To na pewno jest nadrzędnym celem Fernando Santosa. Czy takie założenie uda się spełnić? Miejmy nadzieję, że tak.