Włochy – Macedonia typy i kursy bukmacherskie (17.11.2023)

Czy Włosi wywiążą się z roli faworyta i bez problemu pokonają Macedonię? Koniecznie sprawdźcie, jak przedstawiają się Włochy – Macedonia typy przygotowane przez naszą redakcję. Na pewno warto uważnie przeanalizować prognozy i zapoznać się z naszymi argumentami!

Włochy – Macedonia typy bukmacherskie

Znacie już nasze Włochy – Macedonia typy na mecz w ramach eliminacji do Euro 2024. Teraz czas napisać nieco więcej na ten temat. Bez wątpienia prognozy, które przytoczyliśmy, mogą być zaskoczeniem dla niektórych osób, jednak zapewniamy, że nie są one wyssane z palca. 

Włochy - Macedonia typy
fot. Icon Sport

Przeanalizowaliśmy choćby ostatnie bezpośrednie starcia tych dwóch ekip. W czterech poprzednich konfrontacjach Macedonii i Włoch macedońska ekipa zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Uważamy, że tutaj będzie podobnie. A to, że Włosi coś ustrzelą i wygrają, uważamy za bardziej niż pewne. To sprawia, że prognoza na bramki z obu stron jak najbardziej ma sens.

A dlaczego uważamy, że Macedonia zdobędzie dokładnie jedną bramkę? W tym przypadku na uwadze mamy to, że Włosi tracili właśnie jedno trafienie w trzech z poprzednich czterech meczów. Uważamy, że jest to niezwykle wymowna statystyka.

Jak przedstawia się tabela grupy C? Włosi na razie wywalczyli 10 punktów i zajmują trzecie miejsce. Macedonia z kolei jest czwarta. Ta ekipa wywalczyła 7 “oczek”. Na razie zatem Macedonia i Włochy nie mają awansu na Euro.

Włochy – Macedonia kursy bukmacherskie

Jak przedstawiają się kursy bukmacherskie na to spotkanie? Kurs na triumf reprezentacji Włoch wynosi 1,16. Mnożnik w przypadku remisu to 7,15, a kurs na wygraną Macedonii oscyluje w granicach 14,75.

Te kursy – nie ma co ukrywać – mówią chyba same za siebie. Wyraźnym faworytem tej konfrontacji jest ekipa Włoch. Każdy inny wynik niż pewny triumf Włochów będzie tutaj bardzo dużą niespodzianką, a wręcz sensacją. Macedonia Północna na pewno trochę powalczy, ale tylko katastrofa może chyba sprawić, że Włosi nie wygrają tego spotkania.

Włochy – Macedonia bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te drużyny starły się 9 września 2023 roku. Wówczas Macedonia zremisowała z reprezentacją Włoch 1:1. 24 marca 2022 roku było 1:0 dla Macedonii, a 6 października 2017 roku padł remis 1:1.

Jak ostatnimi czasy radziły sobie te drużyny? Włosi mają za sobą porażkę 1:3 z Anglikami, a poza tym reprezentacja Italii pokonała Maltę 4:0 i Ukrainę 2:1.

Macedonia Północna w poprzednim meczu pokonała natomiast Armenię. To spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. Wcześniej Macedonia przegrała 0:2 z Ukrainą i pokonała 2:0 Maltę.

Gdzie oglądać Włochy – Macedonia? Transmisja i godzina

To spotkanie zostało zaplanowane na 17 listopada 2023 roku. Początek meczu Włochy – Macedonia o godzinie 20:45.

Oczywiście dostępna będzie transmisja. Mecz zobaczysz na Polsacie Sport Premium 3. Wolisz śledzić spotkanie za pośrednictwem internetu? Stream pojawi się na Polsat Box Go.