Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami
Icon Sport

Zapewne Michał Probierz ma już w głowie koncepcję składu na mecz Polska – Czechy. Przewidywany skład Polski wskazuje, że może dojść do zmian niemalże w każdej formacji, a Robert Lewandowski dostanie w ataku wsparcie w osobie Karola Świderskiego.

Przewidywany skład Polski na mecz z Czechami

Jakim składem reprezentacja Polski zagra w meczu z Czechami? – takie pytanie żyje wśród kibiców i dziennikarzy już od dłuższego czasu. Wygląda na to, że wyjściowa jedenastka Polaków jest już gotowa. Obserwując gierki treningowe można spodziewać się, że Michał Probierz postawi na ustawienie 3-5-2.

W bramce, bez większego zaskoczenia, powinien stanąć Wojciech Szczęsny. Trójką środkowych obrońców będą zapewne Jakub Kiwior, Patryk Peda oraz wracający do kadry Jan Bednarek. Na wahadłach naszym zdaniem zagrają Przemysław Frankowski oraz notujący ostatnio świetne liczby w Turcji Sebastian Szymański. W pomocy zobaczymy prawdopodobnie Bartosza Slisza, Sebastiana Szymańskiego i Pawła Wszołka. Na wsparcie będzie mógł liczyć Robert Lewandowski. Obok wracającego do kadry kapitana ma zagrać Karol Świderski. Czy taki skład Polski zapewni zwycięstwo z Czechami? Na to wszyscy liczymy.

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz Polska – Czechy:

Szczęsny – Kiwior, Peda, Bednarek – Frankowski, Slisz, Zieliński, Wszołek, Szymański – Świderski, Lewandowski