ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra typy, transmisja i zapowiedź

Dzieje się na zapleczu PGE Ekstraligi. O powrót na salony walczy Falubaz Zielona Góra – czy ta drużyna zdoła postawić kolejny krok w tym kierunku?

Wyborne typy na mecz ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra (29.05.2022)

Specjalnie dla was przygotowaliśmy bardzo dobre ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra typy. Oto nasze przewidywania na to spotkanie.

Falubaz pozostanie niepokonany?

Stelmet Falubaz Zielona Góra to obecny lider tabeli eWinner 1. ligi. Drużyna z Winnego Grodu jest mocna, ale nie aż tak, jak można było się spodziewać przed sezonem. Zielonogórzanie mają swoje problemy, chociażby w postaci kłopotów zdrowotnych Piotra Protasiewicza.

ROW Rybnik - Falubaz Zielona Góra

Mimo pewnych perturbacji Falubaz w tym sezonie jeszcze nie przegrał. Po sześciu meczach zielonogórska ekipa ma na koncie 10 punktów. Czterokrotnie Falubaz zwyciężał, natomiast dwukrotnie dzielił się punktami z ligowymi rywalami.

Zdecydowanie słabiej dotychczas wypadała ekipa ROW-u Rybnik. Już przed rozpoczęciem sezonu było pewne, że ta drużyna może mieć problem z notowaniem zwycięstw. Nie dość, że ROW zmontował dość słaby skład, to jeszcze wykruszył się Siergiej Łogaczow. Rosjanin, podobnie jak jego rodacy, został zawieszony ze względu na wojnę w Ukrainie.

Siła rażenia ROW-u wzrosła jednak po tym, jak zakontraktowano Nicolaia Klindta. Aktualnie rybniczanie zajmują w tabeli szóstą lokatę. W dorobku mają pięć “oczek”. Na ten wynik złożyły się dwa zwycięstwa, remis, a także trzy porażki.

Biorąc pod uwagę dotychczasowe wyniki tych dwóch drużyn, a przede wszystkim to, że Falubaz jeszcze w tym sezonie nie przegrał, podsuwamy wam ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góry typy na kolejną victorię ekipy z Winnego Grodu. Wydaje się, że spadkowicz z PGE Ekstraligi powinien postawić kolejny krok w kierunku powrotu do najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej.

Mimo wszystko przewidujemy, że rybniczanie postawią duży opór. Warto mieć to na uwadze, analizując ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra kursy. Zakładamy mimo wszystko, że zielonogórski zespół wygra to spotkanie około ośmioma “oczkami”. To starcie powinno bez wątpienia dostarczyć sporych emocji w postaci zaciętej walki.

ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra składy. Znamy awizowane zestawienia

Poniżej prezentujemy ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra składy awizowane.

Stelmet Falubaz Zielona Góra:
1. Piotr Protasiewicz
2. Max Fricke
3. Rohan Tungate
4. Jan Kvech
5. Krzysztof Buczkowski
6. Dawid Rempała
7. Fabian Ragus

ROW Rybnik:
9. Andreas Lyager
10. Nicolai Klindt
11. Krystian Pieszczek
12. Patryk Wojdyło
13. Grzegorz Zengota
14. Kacper Tkocz
15. Paweł Trześniewski

ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra transmisja. Gdzie, kiedy i o której oglądać?

Spotkanie ROW Rybnik – Stelmet Falubaz Zielona Góra to mecz w ramach 7. kolejki eWinner 1. ligi. Pojedynek odbędzie się 29 maja o godz. 14:00.

ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra transmisja dostępna będzie na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja ze spotkania ROW – Falubaz?

Na Canal+ Sport 5 i Canal+ online.

  • Gdzie najlepsze typy na to spotkanie?

Znajdziesz je w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating