Świątek – Kovinic typy, kiedy, o której mecz? Gdzie obejrzeć transmisję na żywo? (Roland Garros 2022)

Iga Świątek bardzo pewnie przechodzi przez kolejne rundy Roland Garros 2022, wykonując małe kroczki do drugiego w karierze wielkoszlemowego tytułu. Jej najbliższą rywalką będzie Danka Kovinic z Czarnogóry. Zobacz, kiedy i o której gra Iga Świątek. Mamy też garść typów bukmacherskich.

Iga Świątek – Danka Kovinic typy, zakłady i kursy bukmacherskie (28.05.2022)

Spójrz, jakie przygotowaliśmy przed meczem Świątek – Kovinic typy i odpowiadające im kursy bukmacherskie.

Czarnogórka rywalką Polki w trzeciej rundzie Roland Garros 2022

Nie ma co ukrywać, prezentująca wyborną formę Iga Świątek jest zdecydowaną faworytką nadchodzącego meczu trzeciej rundy Roland Garros 2022. Świątek – Kovinic w odczuciu kibiców, jak i ekspertów może zakończyć się wyłącznie łatwym i pewnym zwycięstwem Polki. Oczywiście, lekcekważyć rywalki absolutnie nie można, bowiem tegoroczny French Open napisał już nie takie historie, a jak każdy dobrze wie, za burtą turnieju znalazło się wiele faworytek.

Świątek Kovinic

Iga Świątek jest jednak w wybornej formie. Na Roland Garros 2022 Iga Świątek straciła do tej pory tylko cztery gemy w dwóch meczach. Na początek turnieju w 56 minut ograła Ukrainkę Curenko, a w drugiej rundzie w nieco ponad godzinę Alison Riske. Kovinic musi więc wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, jeżeli myśli o nawiązaniu ze Świątek jakiejkolwiek walki. Czarnogórka na początek Roland Garros 2022 sprawiła niespodziankę, eliminując w trzech setach Rosjankę Samsonową. W drugiej rundzie po także zaciętym meczu ograła Schmiedlovą. Kovinic nie ma więc łatwo na French Open, a najtrudniejsze wyzwanie nadchodzi właśnie teraz.

Stawiamy na Świątek – Kovinic typy na pewną wygraną Igi. Obstawiamy, że będzie 2:0, a dodatkowo Polka zgromadzi w całym meczu przynajmniej 7 gemów więcej od swojej rywalki. Ciekawie wyglądają kursy zwłaszcza na ten drugi zakład.

Kiedy mecz Świątek? O której godzinie Świątek – Kovinic?

Mecz zostanie rozegrany 28 maja 2022 roku. Wiemy już także, kiedy gra Świątek o której godzinie. Polka kolejny raz zaprezentuje się kibicom na korcie centralnym, a jej mecz otworzy dzień rywalizacji na głównej arenie i rozpocznie się o 12:00.

Gdzie obejrzeć transmisję meczu Świątek – Kovinic?

Z meczu Świątek – Kovinic transmisja zaplanowana została na kanale Eurosport 1 oraz Eurosport Extra w Playerze. Jeżeli coś by się zmieniło, warto też zajrzeć na kanał Eurosport 2.

Najczęściej zadawane pytania

  • Czy grały już przeciwko sobie?

Nie, to pierwsze bezpośrednie spotkanie Iga Świątek – Danka Kovinic.

  • Kiedy gra Świątek z Kovinic?

Mecz 28 maja, a godzina rozpoczęcia w naszym tekście.