Hurkacz – Goffin typy, kursy, kiedy grają i o której? Gdzie obejrzeć mecz Roland Garros 2022?

Hubert Hurkacz awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego Roland Garros 2022. W niej zmierzy się z Belgiem, Davidem Goffinem. Sprawdź nasze przewidywania i szczegóły kiedy gra Hurkacz i o której.

Hubert Hurkacz – David Goffin typy i zakłady bukmacherskie (28.05.2022)

Poniżej prezentujemy sprawdzone na Hurkacz – Goffin typy bukmacherskie.

Czas na rewanż

Hubert Hurkacz jest faworytem nadchodzącego meczu trzeciej rundy Roland Garros 2022 przeciwko Davidovi Goffinowi. Należy jednak pamiętać, że oboje grali przeciwko sobie przed kilkunastoma dniami na turnieju w Rzymie. Wówczas po bardzo zaciętym pojedynku, Goffin wyrzucił Hurkacza z turnieju, wygrywając 2:0. Dwusetowy mecz trwał blisko dwie i pół godziny a oba sety kończyły się tie-breakami. Niewykluczone, że podobnych emocji doświadczymy i teraz.

Hurkacz Goffin typy

Hurkacz na początek Roland Garros 2022 wygrał w trzech setach z Włochem Zeppierim, w kolejnej rundzie, także w trzech setach ograł jego rodaka Cecchinato. Hubi nie zachwycił, ale najważniejsze, że przeszedł dalej i to właśnie na teraz potrzebny jest szczyt jego formy. David Goffin to groźny tenista, który na French Open stoczył dwa około trzygodzinne mecze. Zwłaszcza ostatnie zwycięstwo z Tiafoe obiło się szerokim echem. Widać, że Belg jest w formie i Hurkacz będzie musiał zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Stawiamy na Hurkacz – Goffin typy na Huberta. Spodziewamy się, że wygra, ale jednocześnie, wszystko na to wskazuje, że możemy być świadkami dreszczowca. Gramy więc także na over 36.5 gema w całym spotkaniu. Ich poprzedni mecz rozegrany w Rzymie pokazał, że tak właśnie może być i tym razem. Dwa sety, dwie i pół godziny gry i dwa tie-breaki są świetną zapowiedzią przed trzecią rundą Roland Garros 2022. Dodajmy jeszcze, że Hurkacz wygrał 11 z 15 ostatnich meczy. Liczymy na podtrzymanie dobrej średniej.

Kiedy i o której gra Hurkacz z Goffinem?

Kiedy grają? Mecz 28 maja 2022 roku. Polak i Belg zagrają na korcie Simonne'a-Mathieu jako trzeci mecz w kolejności. Rywalizację tego dnia rozpocznie starcie McDonald – Sinner, a Hurkacz pojawi się na korcie po zakończeniu meczu Giorgi – Sabalenka, prawdopodobnie około 14:30.

Gdzie z Hurkacz – Goffin transmisja?

Mamy nie tylko na mecz Hurkacz – Goffin typy, ale też informację o transmisji. Gdzie oglądać? Na Eurosport 1 bądź Eurosport 2.

Najczęściej zadawane pytania

  • Jaka jest historia bezpośredniej rywalizacji?

Obaj grali przeciwko sobie przed kilkunastoma dniami w Rzymie. Po dreszczowu, 2:0 wygrał Goffin.

  • Kiedy gra Hurkacz?

28 maja 2022 roku. Godzina rozpoczęcia w naszym tekście.