GP Hiszpanii 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Hiszpanii 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?
fot. Icon Sport

4 czerwca odbędzie się kolejny wyścig w ramach mistrzowskiego cyklu Formuły 1 2023. Tym razem zmagania toczyć się będą w Hiszpanii. F1 gdzie oglądać? Transmisja na platformie Viaplay.

OGLĄDAJ TUTAJ

GP Hiszpanii 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Rozkręca nam się rywalizacja w ramach cyklu Formuły 1 2023. Od początku wysoką formę prezentuje Max Verstappen. Czuć, że Holender jest w gazie. W ciemno można zakładać, że ma bardzo duże szanse na to, by obronić mistrzowski tytuł.

Warto śledzić F1 online, by sprawdzić, czy podczas Grand Prix Hiszpanii holenderski kierowca wykona kolejny krok w stronę triumfu w prestiżowym cyklu. F1 transmisja tradycyjnie udostępniona zostanie na platformie Viaplay. Na pewno warto zajrzeć w to miejsce, by obejrzeć kolejne zmagania w ramach cyklu F1 2023.

Jak postępować krok po kroku, by uzyskać dostęp do transmisji “na żywo” z Grand Prix F1 Hiszpanii? Instrukcja jest bardzo prosta.

  1. Wpisz w przeglądarkę internetową viaplay.pl.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj.
  3. Wybierz opcję “uzyskaj pakiet”.
  4. Wybierz rozwiązanie, które cię interesuje – wariant miesięczny lub roczny.
  5. Ureguluj płatność.
  6. F1 stream 2023 jest już twój. Możesz się szykować na oglądanie rywalizacji w ramach Grand Prix Hiszpanii i kolejnych turniejów.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie śledzić z GP Hiszpanii wyniki F1 online?

Wyjaśniliśmy już, gdzie dostępna będzie GP Hiszpanii transmisja. A gdzie można śledzić wyniki Formuła 1 2023? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Rezultaty pojawiać się będą choćby na profilach społecznościowych i oficjalnej stronie internetowej Formuły 1. Warto tam zaglądać, by być na bieżąco.

Jeżeli ktoś nie chce tracić pieniędzy na transmisję z Grand Prix Hiszpanii, to może również śledzić rezultaty na rozmaitych serwisach branżowych. Możliwości jest niewątpliwie naprawdę sporo.

Obecnie liderem klasyfikacji generalnej jest Max Verstappen. Holenderski kierowca Red Bull Racing imponująco wszedł w cykl Formuły 1 2023. Ubiegłoroczny mistrz świata otwiera zestawienie z dorobkiem 144 punktów. Drugie miejsce zajmuje Meksykanin Sergio Perez (Red Bull Racing). Na jego koncie znajduje się 105 punktów. Trzeci jest natomiast Fernando Alonso. Hiszpan z Aston Martina ma 93 “oczka”.