GP Japonii 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

fot. Icon Sport

Tym razem rywalizacja w ramach cyklu Formuły 1 zagości w Japonii. W niniejszym tekście wyjaśniamy, F1 gdzie oglądać. Przeczytajcie uważnie, a momentalnie wszystko będzie jasne.

GP Japonii 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Oczywiście zmagania w ramach Grand Prix Formuły 1 będzie można śledzić za pośrednictwem internetu. F1 online obejrzysz na platformie Viaplay, co z pewnością nie jest większym zaskoczeniem dla fanów tej dyscypliny. Wszystko dlatego, że właśnie na Viaplay pojawiają się transmisje z poszczególnych wyścigów F1 2023.

Także i tym razem F1 transmisja dostępna będzie na platformie, która powoli wycofuje się z Polski. Już teraz można być zatem pewnym, że w przyszłym sezonie zmagania kierowców F1 będą pokazywane w innym miejscu. Na razie jednak rywalizację można śledzić na Viaplay.

Jak postępować, by móc obejrzeć wyścig Formuły 1 w Japonii?

  1. Wejdź na stronę internetową Viaplay.pl.
  2. Zaloguj się lub zarejestruj.
  3. Wybierz interesujący cię pakiet.
  4. Opłać subskrypcję.
  5. To wszystko – masz już zagwarantowany F1 stream 2023 ze zmagań w Japonii.

Gdzie śledzić z GP Japonii wyniki F1 online?

GP Japonii transmisja będzie płatna. Darmowych, w pełni legalnych streamów nie przewidziano. Niektórzy tymczasem nie chcą płacić za możliwość oglądania sportowej rywalizacji w ramach Formuły 1. Co zrobić w takiej sytuacji? Doskonała alternatywa to Formuła 1 2023 wyniki “na żywo”. Rezultaty będzie można śledzić między innymi w mediach społecznościowych i na stronie internetowej Formuły 1.

Możliwości jest jednak zdecydowanie więcej. Rezultaty będą bowiem publikowane również za pośrednictwem różnych serwisów branżowych. Każdy, kto nie chce płacić za transmisję z wyścigu, na pewno znajdzie doskonałą alternatywę.

A kiedy w ogóle odbędzie się wyścig w ramach Grand Prix Japonii? Zmagania przewidziane zostały na 24 września 2023 roku. Początek rywalizacji zaplanowano natomiast na godzinę 7:00.

Znacie już zatem najważniejsze informacje przed rywalizacją w Japonii. Oczywiście głównym faworytem do zwycięstwa jest Max Verstappen. Co prawda w Singapurze jego niesamowita passa triumfów została przerwana, jednak tym razem ponownie powinien liczyć się w walce o najwyższe cele.