GP Włoch 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?

GP Włoch 2023 – gdzie oglądać F1 za darmo?
fot. Icon Sport

Najwyższa pora na kolejne emocje związane z cyklem Grand Prix Formuły 1! Tym razem rywalizacja toczyć się będzie we Włoszech. W niniejszym tekście wyjaśniamy natomiast F1 gdzie oglądać.

OGLĄDAJ TUTAJ

GP Włoch 2023 F1 – gdzie oglądać za darmo?

Bezpośrednia transmisja F1 online dostępna będzie na platformie Viaplay. Niewątpliwie warto wygospodarować sobie trochę czasu, by obejrzeć zmagania we Włoszech. F1 transmisja powinna pozwolić na przeżycie naprawdę ogromnych emocji.

Oczywiście F1 stream 2023 na Viaplay dostępny jest tylko dla subskrybentów platformy. Warto jednak poświęcić trochę pieniędzy, by móc cieszyć się transmisją na wysokim poziomie. Zawodnicy na pewno stworzą kapitalne widowisko, podobnie zresztą jak we wcześniejszych wyścigach F1 2023.

Jak postępować, by uzyskać dostęp do transmisji z GP Włoch Formuły 1 2023? Należy wykonać kilka bardzo prostych kroków.

  1. Przejdź na stronę Viaplay.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj.
  3. Wybierz interesujący cię pakiet.
  4. Ureguluj opłatę.
  5. Ciesz się z transmisji z Grand Prix Włoch 2023.

Viaplay
Szczegóły
Oglądaj na żywo

viaplay

Oglądaj transmisje na TV, komputerze lub telefonie, korzystając z platformy Viaplay.

 
OGLĄDAJ TUTAJ
 

Gdzie śledzić z GP Włoch wyniki F1 online?

Wyjaśniliśmy już bardzo precyzyjnie, gdzie dostępna będzie GP Włoch transmisja. Nikt nie powinien mieć zatem najmniejszych wątpliwości w tym zakresie. Na pewno nie zabraknie takich osób, które skorzystają z platformy Viaplay, by móc śledzić rywalizację w Italii.

Jeżeli jednak ktoś nie chce płacić za dostęp do wyścigu Formuła 1 2023 we Włoszech, to oczywiście jak najbardziej może sięgnąć po alternatywne rozwiązania. Darmowego streamu nie będzie, ale bezpłatnie można będzie śledzić wyniki tych zawodów.

Rezultaty live publikowane będą między innymi w serwisach branżowych. Będzie można je śledzić również na profilach społecznościowych Formuły 1 i na stronie internetowej F1. Możliwości jest zatem naprawdę sporo.

Zmagania rozpoczną się w niedzielę (3 września) o godzinie 15:00. Emocji na pewno brakować nie będzie. Niewątpliwie warto rozważyć sięgnięcie po transmisje, bo śledzenie samych wyników to nie to samo.

Tylko przekaz live pozwala na przeżycie naprawdę dużych emocji, a zarazem dostrzeżenie wszelkich detali. Zapewne nikt nie będzie żałował środków zainwestowanych w możliwość zobaczenia kolejnego święta F1!