LKS Piaskovia Piaski klubem partnerskim Górnika Łęczna

LKS Piaskovia Piaski klubem partnerskim Górnika Łęczna

Piaskovia Piaski została klubem partnerskim Górnika Łęczna. – W Górniku od dawna stawiamy na rozwój klubowej Akademii. Dzięki partnerstwu z Piaskovią będziemy mieli szerszy ogląd na najzdolniejszą młodzież w regionie – mówi Piotr Sadczuk, prezes Górnika Łęczna.

Największymi beneficjentami umowy pomiędzy Piaskovią Piaski a Górnikiem Łęczna będą młodzi zawodnicy. Parafowane przez obie strony porozumienie da szansę rozwoju najzdolniejszym adeptom piłki nożnej w regionie.

Dzięki współpracy wyróżniający się zawodnicy Piaskovii, dostaną szansę treningów i gier w Górniku Łęczna. Oprócz tego oba kluby będę regularnie sprawdzać swoje umiejętności podczas meczów sparingowych. Ponadto Górnik i Piaskovia będą współpracowały na szczeblach przy rozwoju indywidualnym trenerów.

– Rozwój Akademii Górnika Łęczna w oparciu o budowę sieci szkółek partnerskich to jeden z naszych głównych celów na lata 2020-2023. W długofalowym procesie szkolenia to bardzo ważny element, bez którego trudno będzie funkcjonować na wysokim poziomie. Istotnym elementem przy współpracy są bez wątpienia ludzie – mówi Maciej Grzywa, prezes Akademii Sportu Górnika Łęczna.

– Ważnym elementem każdej współpracy są ludzie. Widzimy, że sternikami Piaskovii są ludzie kochający piłkę i poświęcający się jej oraz szkoleniu dzieci. Gołym okiem widać, że nasze partnerstwo opiera się o solidne fundamenty – tłumaczy Grzywa.

– Cieszymy się, że Piaskovia została uznana przez Górnika Łęczna za rzetelnego partnera – mówi Michał Szklarz, prezes Piaskovii. – To daje nam duże możliwości rozwoju. Ponadto fakt, że nasi wychowankowie będą uważnie obserwowani przez wiodący klub w regionie. To otwiera im furtkę do profesjonalnej kariery – dodaje Szklarz.


Ciekawą ofertę na mecze piłki nożnej przedstawiają bukmacherzy. Betclic Kod Promocyjny 2021: BETPLMAX

fot. GKS Górnik Łęczna