SGP Praga 2022 – typy, kursy i zakłady bukmacherskie

Czas na kolejne zmagania w ramach Indywidualnych Mistrzostw Świata 2022. Mamy dla was SGP Praga 2022 typy.

Świetne typy na mecz Grand Prix Czech w Pradze (28.05.2022)

Na co warto zwrócić uwagę przed zmaganiami w stolicy Czech? Podsuwamy interesujące propozycje.

Zmarzlik znów stanie na podium?

Polscy kibice z pewnością tradycyjnie będą uważnie śledzić zmagania w ramach Grand Prix w Pradze. Wielu z nich na pewno będzie ściskać kciuki za Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka i Pawła Przedpełskiego.

sgp praga 2022 typy

Wydaje się, że największe szanse na odnotowanie świetnego wyniku ma Bartosz Zmarzlik, co uwzględniliśmy, przygotowując Grand Prix Praga typy. Zawodnik Stali Gorzów z pewnością jest mocno podrażniony po tym, jak turniej w Warszawie zakończył w półfinale i nie zdołał ponownie stanąć na podium.

Aktualny wicemistrz świata tym razem powinien wjechać do finału. Zakładamy, że zdoła wygrać zawody lub przynajmniej zakończy je na drugim miejscu. Zmarzlik jest w bardzo wysokiej formie, o czym świadczy choćby to, że niezmiennie lideruje w klasyfikacji zawodników startujących w PGE Ekstralidze. Warto o tym pamiętać, spoglądając na SGP Praga 2022 kursy.

Naszym zdaniem sens mają również SGP Praga 2022 typy, że do finału dojdzie Leon Madsen. On również w bieżącym sezonie spisuje się bardzo dobrze. W klasyfikacji generalnej cyklu SGP zajmuje drugie miejsce, tracąc do lidera – Bartosza Zmarzlika – jedynie dwa “oczka”. To bardzo niewiele. Duńczyk w każdej chwili może przeskoczyć Polaka.

Warto oczywiście spojrzeć na SGP Praga 2022 kursy na innych reprezentantów Polski. Sporo namieszać może m.in. Maciej Janowski. Przewidujemy, że ten zawodnik przynajmniej awansuje do półfinałów. Takie SGP Praga 2022 typy bez wątpienia mają sens, bo “Magic” też znajduje się w dobrej formie.

Gdzie transmisja SGP Praga 2022?

Zmagania w ramach SGP Praga będą transmitowane na żywo i na żądanie w pakiecie Eurosportu w Playerze. Dostępny będzie zatem wyłącznie stream online. Zawody zaplanowano na 28 maja, godz. 19:00.

FAQ

  • Kiedy SGP Praga 2022?

Turniej w Czechach odbędzie się 28 maja o godz. 19:00.

  • Gdzie znajdziesz najlepsze Grand Prix Praga typy?

Pojawiły się one w naszym tekście.

0 0 votes
Article Rating