Niemcy – Polska typy i kursy bukmacherskie (18.05.2024)

Trwa rywalizacja w ramach hokejowych mistrzostw świata. Przed Polakami kolejne duże wyzwanie, jakim niewątpliwie będzie starcie z Niemcami. Sprawdź Niemcy – Polska typy na to spotkanie. Emocji na pewno nie zabraknie!

Niemcy – Polska typy bukmacherskie

Za moment przeanalizuję Niemcy – Polska typy. Zanim to jednak nastąpi, muszę przypomnieć, że dla Polaków sam udział w mistrzostwach świata jest dużym sukcesem. Porażki ponoszone przez naszą reprezentację nie powinny być zatem wielkim ciosem dla fanów. Wszystko dlatego, że najważniejsze jest to, iż nasza kadra zbiera doświadczenie. To na pewno zaowocuje w przyszłości.

Niemcy - Polska typy

Uważam, że podczas tego spotkania bramki będą padać z obu stron. Taką sytuację mieliśmy w czterech z pięciu meczów reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w hokeju na lodzie.

Jednocześnie przewiduję, że Niemcy strzelą tutaj przynajmniej pięć goli. Taki dorobek uzbierali w trzech z ostatnich pięciu spotkań, co jest niewątpliwie bardzo wymowne.

Reprezentacja Niemiec przystępuje do tego meczu jako zdecydowany faworyt, mając za sobą historię udanych występów na międzynarodowej arenie. Oczekiwania są jednak takie, że Polska stawi czoła wyzwaniu z determinacją, ale Niemcy z pewnością będą chcieli potwierdzić swoją przewagę. Spotkanie to powinno być pełne emocji i niezapomnianych momentów dla fanów hokeja.

Na pewno Niemcy mają po swojej stronie sporo mocnych punktów. Chodzi choćby o znakomitą technikę, świetną organizację gry oraz doświadczenie na arenie międzynarodowej. Polska zdecydowanie nie jest faworytem tego starcia, ale powinna znów pokazać ducha waleczności. Zaangażowania i chęci Polakom odmówić nie można, ale nadal brakuje tego niezbędnego doświadczenia oraz umiejętności. Jest nad czym pracować, co mecze biało-czerwonych na MŚ dobitnie pokazują.

Niemcy – Polska kursy bukmacherskie

Tutaj kursy bukmacherskie mówią same za siebie. Wyraźnym faworytem tejże konfrontacji jest reprezentacja Niemiec.

Kurs na wygraną Niemców oscyluje w granicach 1,08. W przypadku remisu mnożnik to 10,75, a na wygraną Polski 23,50. Każdy inny wynik niż przekonujący triumf naszych zachodnich sąsiadów będzie więc wielkim zaskoczeniem,

Niemcy – Polska bezpośrednie mecze i ostatnie wyniki

Po raz ostatni te dwie drużyny spotkały się 4 maja 1992 roku. Wówczas reprezentacja Niemiec wygrała 11:1. Prędzej (17 lutego 1992 roku) było 4:0 dla Niemców.

W poprzednim meczu mistrzostw świata Niemcy pokonali Kazachstan 8:2, a Polacy ulegli USA 1:4.

Wcześniej reprezentacja Niemiec pokonała Łotyszy 8:1, a poza tym okazała się słabsza od Szwedów 1:6. Polacy zaś przegrywali ze Słowacją 0:4 i Francją 2:4.

Gdzie oglądać Niemcy – Polska? Transmisja i godzina

Mecz Niemcy – Polska będzie można oglądać na kanale Polsat Sport 1. Transmisja pojawi się też online – na STS i Polsat Box Go.

Spotkanie Niemcy – Polska przewidziano na 18 maja 2024 roku. Rywalizacja rozpocznie się o godz. 16:20.