Kody Promocyjne Bukmacherów 2022 – Sprawdź Najlepsze Oferty

Pewnie już wiele razy zetknąłeś się z różnymi kodami promocyjnymi, które dawały coś extra, czy to w sklepach z odzieżą, elektroniką czy w innym miejscu handlu online. Podobnie działają kody promocyjne bukmacherów. Ich sposób działania oraz najlepsze kody wymieniamy w naszym tekście.

Które kody promocyjne bukmacherów są najlepsze?

Bukmacherzy
Bonusy
Kody promocyjne

STS Kod Promocyjny

 

do 1640 złotych

STSMAX

BETCLIC

 

cashback do 200 zł

BETPLMAX

Zakłady w Betfan

 

do 1600 złotych

BETFANMAX

bukmacher forBET

 

do 2200 zł + 14 dni bez podatku

Zobacz kod

ofertą Fortuny

 

do 810 zł + 20 zł freebet

Zobacz kod

Kolejny z najlepsi bukmacherzy to LVBET

 

do 3333 zł + 20 zł freebet

BEST20

Polskie Zakłady Bukmacherskie - PZBuk

 

do 1050 złotych

PZMAX

eWinner

 

do 610 złotych

MAXBET

STS kod promocyjny STSMAX

Zagraj za kod promocyjny STS i zgarnij mix różnych promocji. Dzięki niemu możesz odebrać różne warianty bonusów od depozytu oraz cashbacki.

Zweryfikowana
1640 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty: 100% do 300 zł, cashback 100 zł, bonusy 1500 zł, 40 zł bez ryzyka

Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Trzeba przyznać, że łączna kwota promocji robi wyjątkowe wrażenie, a w połączeniu ze świetną ofertą zakładów, będzie ją na czym wykorzystać. Jeżeli szczęście dopisze, to możesz wyjść od bukmachera z pełnymi kieszeniami. I tego oczywiście życzymy. Dodajmy, że STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, a wśród jego największych zalet można wymienić szybkie płatności, mnóstwo transmisji online oraz ciekawą politykę promocyjną dla zarejestrowanych graczy.

Betclic kod promocyjny BETPLMAX

Mamy także dla Ciebie Betclic kod promocyjny. Ten bukmacher przygotował zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
200 PLN.
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Możesz zatem obstawić pierwszy kupon bez ryzyka. Wolisz zagrać na pewniaka lub zaryzykować? Nie ma to znaczenia, bowiem w przypadku wpadki, bukmacher odda stawkę kuponu aż do maksymalnie 200 złotych. Operator ten słynie poza tym z korzystnych kursów bukmacherskich, prostej i intuicyjnej strony internetowej oraz wyjątkowo bogatej oferty zakładów. Sprawdź sam.

Betfan kod promocyjny BETFANMAX

Kody promocyjne zakłady bukmacherskie udostępniają coraz chętniej. W końcu każdy ze sobą konkuruje, a korzystają na tym gracze. Skorzystać można także w zakładach bukmacherskich Betfan.

Najlepsza oferta
1600 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
cashback 600 zł, 100% do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Za Betfan kod promocyjny otrzymasz cashback 600 zł na start, a Twój drugi depozyt może zostać podwojony aż do 1000 złotych. Poza tym bukmacher oferuje ciekawe zakłady, szybką obsługę klienta oraz wiele promocji, w ramach których regularnie można wyhaczyć darmowe zakłady, które co tu dużo ukrywać, są najpopularniejszymi promocjami wśród typerów.

forBET kod promocyjny

W zakładach forBET kod promocyjny nie jest wymagany, a wystarczy zarejestrować się poniższym linkiem, jeżeli chcesz odebrać najlepsze bonusy powitalne, przysługujące naszym czytelnikom.

Zweryfikowana
Odbierz bonus ACTIVATED
Premia i szczegóły oferty
Bonusy do 2200 zł + 14%
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

W ten oto sposób na Twoje konto może wpaść podwojenie pierwszego depozytu aż do 2000 złotych, MaxiZysk na promocyjnym kuponie do 200 złotych, a dodatkowo przez pierwsze 14 dni będziesz mógł stawiać zakłady bez podatku. To okazja na wygrane aż o 14% wyższe od standardowej oferty. Bukmacher może pochwalić się ciekawą funkcjonalością Betmarketu, korzystnymi kursami oraz funkcją szybkiego zakładu.

Fortuna kod promocyjny

Podobnie sytuacja wygląda u kolejnego bukmachera. Fortuna kod promocyjny nie jest wymagany, a wystarczy rejestracja poniższym linkiem, jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z bukmacherem na korzystnych warunkach.

Nowa
830 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Bonus 50% do 200 zł
 • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Za samą rejestrację oraz potwierdzenie tożsamości otrzymasz wyjątkowy bonus 20 złotych bez depozytu. Poza tym pierwszy zakład będzie ubezpieczony do 600 złotych, a od drugiego depozytu możesz otrzymać 100% do 2100 złotych. To jeszcze nie wszystko, bowiem Fortuna ma inne regularne promocje, w tym Happy Hours łączące się z grą bez podatku.

LVBET kod promocyjny BEST20

Najlepsze kody promocyjne to także LVBET. W przypadku tego buka możesz zgarnąć kilka ciekawych bonusów, w tym freebet. Zarejestruj swój LVBET kod promocyjny już teraz.

Zweryfikowana
3353 zł
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonusy depozytowe - 3000 zł
 • Darmowy zakład - 20 zł
 • Cashback - 333 zł
   
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Darmowy zakład ma wartość 20 złotych. Poza tym czeka na Ciebie 3000 zł od dwóch pierwszych depozytów oraz cashback na oryginalną kwotę 333 złotych. LVBET może pochwalić się wyjątkową ofertą zakładów i najbogatszym wyborem rynków bukmacherskich. To także bukmacher, który błyskawicznie obsługuje wypłaty wygranych.

PZBuk kod promocyjny PZMAX

Naszą kolejną propozycją, która uwzględnia promocyjne kody bukmacherskie jest PZBuk. Za zarejestrowany PZBuk kod bonusowy otrzymasz darmowy zakład i cashback.

Zweryfikowana
1050
PZMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Freebet 50 zł, Cashback do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Darmowy zakład ma wartość 50 złotych, a zwrot za nieudany zakład może wynieść nawet 1000 złotych. Łącznie to 1050 złotych w bonusach, a dodatkowo czekają regularnie bonusy na kupony ako. Wielu graczy uważa, że PZBuk ma najprostszą w obsłudze stronę internetową, a pewne jest, że posiada korzystne kursy bukmacherskie.

eWinner kod promocyjny MAXBET

Wyjątkowo wygląda także w eWinner kod promocyjny. Razem z nim otrzymasz wyższy cashback. Standardowo to stówka, a z naszym kodem, zwrot wyniesie nawet 110 złotych. To jeszcze nie wszystko.

Zweryfikowana
610 zł
MAXBET
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus na start: 610 zł
 • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Bukmacher przygotował także dla nowych graczy 50% bonusu do 500 złotych od drugiego depozytu, a na jego stronie regularnie ukazują się kolejne promocje bukmacherskie. Custom Bet to z kolei unikalna usługa eWinner, dzięki której możesz najpierw zaproponować bukmacherowi, a późńiej obstawić swój autorski zakład.

Jak działają kody promocyjne? Co dają?

Wszystkie zaprezentowane powyżej kody promocyjne bukmacherów są ekskluzywnymi ofertami dla czytelników naszej strony internetowej. Dzięki temu, możesz zarejestrować się na stronie wybranego bukmachera na preferencyjnych warunkach. Najcześciej wiąże się to z dodatkowymi profitami już przy rejestracji czy na późniejszym etapie bukmacherskiej przygody.

kody promocyjne bukmacherów

Dzięki temu, po rejestracji z wybranym kodem promocyjnym, otrzymasz najlepsze bonusy powitalne. Może znaleźć się wśród nich dodatkowy bonus, jak np. darmowy zakład lub powiększona kwota istniejącego już bonusu. Wszystko zależy od konkretnego bukmachera i zostało szczegółowo opisane w powyższych sekcjach.

W tym miejscu zapewne w Twojej głowie może narodzić się pytanie, po co wogóle kody promocyjne zakłady bukmacherskie przygotowały. Otóż, dzięki kodom, udostępnianym takim stronom jak nasza, bukmacherzy mają pewność, że do ich serwisu zawitają świadomi gracze. Tacy, którzy wiedzą, czego chcą. To dlatego dokładnie recenzujemy zakłady bukmacherskie, żebyś dokonał dobrego wyboru. Co za tym idzie, skorzystał z kodu i cieszył się długą i owocną przygodą, będąc zadowolnym z usług bukmachera.

Jak wykorzystać kody promocyjne bukmacherów?

Jak widzisz kody promocyjne bukmacherów są różne i różniste. Wszystkie zostały jednak przeznaczone dla nowych użytkowników, a więc takich, którzy nie mają jeszcze konta gracza u wybranego bukmachera. Jak aktywować kody promocyjne bukmacherów? Spójrz poniżej.

 • Aktywacja kodu promocyjnego może odbyć się poprzez jego ręczne wpisanie w formularzu rejestracyjnym, podczas zakładania konta gracza.
 • Zdecydowanie wygodniej jest przejść do bukmachera wybranym linkiem z naszej strony internetowej. Wówczas kod automatycznie powinien “wskoczyć” w odpowiednie pole formularza. Dla wszelkiej pewności upewnij się jednak, że tak się stało, bowiem problemy techniczne sporadycznie dotyczą także bukmacherów. Wówczas może być wymagane ręczne wprowadzenie kodu promocyjnego.

FAQ

 • Jak działają kody promocyjne bukmacherów? Gdzie wpisać?

Wystarczy wpisać kod podczas rejestracji lub przejść jednym z naszych linków partnerskich. To wszystko.

 • Jakie są najlepsze kody promocyjne i co dają?

Najlepsze i zawsze aktualne kody promocyjne bukmacherów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki nim otrzymasz wyższe lub dodatkowe bonusy na start.

 • Co zrobić jeżeli kod promocyjny nie działa?

Upewnij się, czy prawidłowo przepisałeś kod. Jeżeli tak, to skontaktuj się z obsługą bukmachera na czacie online. Możliwe, że wystąpiły problemy techniczne.

 • Czy jeden kod promocyjny mogę wykorzystać kilka razy?

Niestety, ale jeden kod promocyjny możesz wykorzystać wyłącznie jeden raz w wybranych zakładach bukmacherskich. Możesz za to skorzystać z innego kodu promocyjnego i zarejestrować się u drugiego bukmachera.