Kody Promocyjne Bukmacherów 2022 – Sprawdź Najlepsze Oferty

Pewnie już wiele razy zetknąłeś się z różnymi kodami promocyjnymi, które dawały coś extra, czy to w sklepach z odzieżą, elektroniką czy w innym miejscu handlu online. Podobnie działają kody promocyjne bukmacherów. Ich sposób działania oraz najlepsze kody wymieniamy w naszym tekście.

Które kody promocyjne bukmacherów są najlepsze?

Bukmacherzy
Bonusy
Odbierz swoją ofertę

1.STSzakłady bukmacherskie sts

✅Bonus - do 1660 złotych
✅Załóż konto z kodem - STSMAX
czytaj więcej >>

2.Betcliczakłady bukmacherskie BETCLIC

✅Bonus - cashback do 200 zł

✅Załóż konto z kodem - BETPLMAX

czytaj więcej >>

3.Betfanzakłady bukmacherskie betfan

✅Bonus - do 300 złotych

✅Załóż konto z kodem - BETFANMAX

czytaj więcej >>

4.forBETzakłady bukmacherskie forbet

✅Bonus - do 2200 zł + 14 dni bez podatku

czytaj więcej >>

5.Fortunazakłady bukmacherskie FORTUNA

✅Bonus - do 810 zł + 20 zł freebet

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

czytaj więcej >>

6.LVBETzakłady bukmacherskie lvbet

✅Bonus - do 3333 zł + 20 zł freebet

✅Załóż konto z kodem - BEST20

czytaj więcej >>

7.PZBUKzakłady bukmacherskie pzbuk

✅Bonus - do 1050 złotych

✅Załóż konto z kodem - PZMAX

czytaj więcej >>

8.eWinnerzakłady bukmacherskie ewinner

✅Bonus - do 610 złotych

✅Załóż konto z kodem - MAXBET

czytaj więcej >>

9.Superbet

Najlepsi bukmacherzy - superbet

✅Bonus - do 3754 zł

✅Załóż konto z kodem - BETMAX

czytaj więcej >>

10. Etoto

Kody Promocyjne Bukmacherów

✅Bonus - do 1250 zł

czytaj więcej >>

STS kod –  STSMAX

Zagraj za kod STS i zgarnij mix różnych promocji. Dzięki niemu możesz odebrać różne warianty bonusów od depozytu oraz cashbacki.

Zweryfikowana
1660 zł
STSMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty

Premia i szczegóły oferty:

 • 1500 zł od depozytów
 • cashback 100 zł
 • 60 zł extra
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Trzeba przyznać, że łączna kwota promocji robi wyjątkowe wrażenie, a w połączeniu ze świetną ofertą zakładów, będzie ją na czym wykorzystać. Jeżeli szczęście dopisze, to możesz wyjść od bukmachera z pełnymi kieszeniami. I tego oczywiście życzymy. Dodajmy, że STS to najpopularniejszy bukmacher w Polsce, a wśród jego największych zalet można wymienić szybkie płatności, mnóstwo transmisji online oraz ciekawą politykę promocyjną dla zarejestrowanych graczy.

Betclic kod –  BETPLMAX

Mamy także dla Ciebie Betclic kod . Ten bukmacher przygotował zakład bez ryzyka do 200 złotych.

Zweryfikowana
200 PLN
BETPLMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Zwrot za pierwszy zakład - 200 PLN
 • +120% zysku na wygranych kuponach wielokrotnych
 
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Możesz zatem obstawić pierwszy kupon bez ryzyka. Wolisz zagrać na pewniaka lub zaryzykować? Nie ma to znaczenia, bowiem w przypadku wpadki, bukmacher odda stawkę kuponu aż do maksymalnie 200 złotych. Operator ten słynie poza tym z korzystnych kursów bukmacherskich, prostej i intuicyjnej strony internetowej oraz wyjątkowo bogatej oferty zakładów. Sprawdź sam.

Betfan kod – BETFANMAX

Kody promocyjne zakłady bukmacherskie udostępniają coraz chętniej. W końcu każdy ze sobą konkuruje, a korzystają na tym gracze. Skorzystać można także w zakładach bukmacherskich Betfan.

Najlepsza oferta
300 zł
BETFANMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus 200% do 300 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Za Betfan kod otrzymasz cashback 600 zł na start, a Twój drugi depozyt może zostać podwojony aż do 1000 złotych. Poza tym bukmacher oferuje ciekawe zakłady, szybką obsługę klienta oraz wiele promocji, w ramach których regularnie można wyhaczyć darmowe zakłady, które co tu dużo ukrywać, są najpopularniejszymi promocjami wśród typerów.

forBET – promocyjny

W zakładach forBET kod nie jest wymagany, a wystarczy zarejestrować się poniższym linkiem, jeżeli chcesz odebrać najlepsze bonusy powitalne, przysługujące naszym czytelnikom.

Zweryfikowana
3150 zł
FORMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback do 1150 zł
 • 100% do 2000 zł
 • 30 dni bez podatku
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

W ten oto sposób na Twoje konto może wpaść podwojenie pierwszego depozytu aż do 2000 złotych, MaxiZysk na promocyjnym kuponie do 200 złotych, a dodatkowo przez pierwsze 14 dni będziesz mógł stawiać zakłady bez podatku. To okazja na wygrane aż o 14% wyższe od standardowej oferty. Bukmacher może pochwalić się ciekawą funkcjonalością Betmarketu, korzystnymi kursami oraz funkcją szybkiego zakładu.

Fortuna kod – BETMAX

Podobnie sytuacja wygląda u kolejnego bukmachera. Fortuna kod nie jest wymagany, a wystarczy rejestracja poniższym linkiem, jeżeli chcesz rozpocząć przygodę z bukmacherem na korzystnych warunkach.

Nowa
630 zł
Odbierz bonus AKTYWOWANY
Premia i szczegóły oferty
 • Cashback - 600 zł
 • Freebety 30 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Za samą rejestrację oraz potwierdzenie tożsamości otrzymasz wyjątkowy bonus 20 złotych bez depozytu. Poza tym pierwszy zakład będzie ubezpieczony do 600 złotych, a od drugiego depozytu możesz otrzymać 100% do 2100 złotych. To jeszcze nie wszystko, bowiem Fortuna ma inne regularne promocje, w tym Happy Hours łączące się z grą bez podatku.

LVBET kod – BEST20

Najlepsze kody promocyjne to także LVBET. W przypadku tego buka możesz zgarnąć kilka ciekawych bonusów, w tym freebet. Zarejestruj swój LVBET kod już teraz.

Zweryfikowana
3353 zł
BEST20
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonusy depozytowe - 3000 zł
 • Darmowy zakład - 20 zł
 • Cashback - 333 zł
   
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Darmowy zakład ma wartość 20 złotych. Poza tym czeka na Ciebie 3000 zł od dwóch pierwszych depozytów oraz cashback na oryginalną kwotę 333 złotych. LVBET może pochwalić się wyjątkową ofertą zakładów i najbogatszym wyborem rynków bukmacherskich. To także bukmacher, który błyskawicznie obsługuje wypłaty wygranych.

PZBuk kod –  PZMAX

Naszą kolejną propozycją, która uwzględnia promocyjne kody bukmacherskie jest PZBuk. Za zarejestrowany PZBuk kod otrzymasz darmowy zakład i cashback.

Zweryfikowana
1050
PZMAX
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
Freebet 50 zł, Cashback do 1000 zł
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Darmowy zakład ma wartość 50 złotych, a zwrot za nieudany zakład może wynieść nawet 1000 złotych. Łącznie to 1050 złotych w bonusach, a dodatkowo czekają regularnie bonusy na kupony ako. Wielu graczy uważa, że PZBuk ma najprostszą w obsłudze stronę internetową, a pewne jest, że posiada korzystne kursy bukmacherskie.

eWinner kod –  MAXBET

Wyjątkowo wygląda także w eWinner kod. Razem z nim otrzymasz wyższy cashback. Standardowo to stówka, a z naszym kodem, zwrot wyniesie nawet 110 złotych. To jeszcze nie wszystko.

Zweryfikowana
610 zł
MAXBET
Zapisz się teraz →
Premia i szczegóły oferty
 • Bonus na start: 610 zł
 • Bonus od 2 wpłaty: + 50% aż do 500
Wygasa w dniu: 31-12-2022
Ostatnie sprawdzenie: 2 dni temu

Bukmacher przygotował także dla nowych graczy 50% bonusu do 500 złotych od drugiego depozytu, a na jego stronie regularnie ukazują się kolejne promocje bukmacherskie. Custom Bet to z kolei unikalna usługa eWinner, dzięki której możesz najpierw zaproponować bukmacherowi, a późńiej obstawić swój autorski zakład.

Jak działają kody promocyjne? Co dają?

Wszystkie zaprezentowane powyżej kody promocyjne bukmacherów są ekskluzywnymi ofertami dla czytelników naszej strony internetowej. Dzięki temu, możesz zarejestrować się na stronie wybranego bukmachera na preferencyjnych warunkach. Najcześciej wiąże się to z dodatkowymi profitami już przy rejestracji czy na późniejszym etapie bukmacherskiej przygody.

kody promocyjne bukmacherów

Dzięki temu, po rejestracji z wybranym kodem promocyjnym, otrzymasz najlepsze bonusy powitalne. Może znaleźć się wśród nich dodatkowy bonus, jak np. darmowy zakład lub powiększona kwota istniejącego już bonusu. Wszystko zależy od konkretnego bukmachera i zostało szczegółowo opisane w powyższych sekcjach.

W tym miejscu zapewne w Twojej głowie może narodzić się pytanie, po co wogóle kody promocyjne zakłady bukmacherskie przygotowały. Otóż, dzięki kodom, udostępnianym takim stronom jak nasza, bukmacherzy mają pewność, że do ich serwisu zawitają świadomi gracze. Tacy, którzy wiedzą, czego chcą. To dlatego dokładnie recenzujemy zakłady bukmacherskie, żebyś dokonał dobrego wyboru. Co za tym idzie, skorzystał z kodu i cieszył się długą i owocną przygodą, będąc zadowolnym z usług bukmachera.

Jak wykorzystać kody promocyjne bukmacherów?

Jak widzisz kody promocyjne bukmacherów są różne i różniste. Wszystkie zostały jednak przeznaczone dla nowych użytkowników, a więc takich, którzy nie mają jeszcze konta gracza u wybranego bukmachera. Jak aktywować kody promocyjne bukmacherów? Spójrz poniżej.

 • Aktywacja kodu promocyjnego może odbyć się poprzez jego ręczne wpisanie w formularzu rejestracyjnym, podczas zakładania konta gracza.
 • Zdecydowanie wygodniej jest przejść do bukmachera wybranym linkiem z naszej strony internetowej. Wówczas kod automatycznie powinien “wskoczyć” w odpowiednie pole formularza. Dla wszelkiej pewności upewnij się jednak, że tak się stało, bowiem problemy techniczne sporadycznie dotyczą także bukmacherów. Wówczas może być wymagane ręczne wprowadzenie kodu promocyjnego.

FAQ

 • Jak działają kody promocyjne bukmacherów? Gdzie wpisać?

Wystarczy wpisać kod podczas rejestracji lub przejść jednym z naszych linków partnerskich. To wszystko.

 • Jakie są najlepsze kody promocyjne i co dają?

Najlepsze i zawsze aktualne kody promocyjne bukmacherów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Dzięki nim otrzymasz wyższe lub dodatkowe bonusy na start.

 • Co zrobić jeżeli kod promocyjny nie działa?

Upewnij się, czy prawidłowo przepisałeś kod. Jeżeli tak, to skontaktuj się z obsługą bukmachera na czacie online. Możliwe, że wystąpiły problemy techniczne.

 • Czy jeden kod promocyjny mogę wykorzystać kilka razy?

Niestety, ale jeden kod promocyjny możesz wykorzystać wyłącznie jeden raz w wybranych zakładach bukmacherskich. Możesz za to skorzystać z innego kodu promocyjnego i zarejestrować się u drugiego bukmachera.