MŚ w lekkoatletyce: kiedy finał 400m z Natalią Kaczmarek? O której godzinie?

MŚ w lekkoatletyce: kiedy finał 400m z Natalią Kaczmarek? O której godzinie?
Icon Sport

Kiedy biegnie Natalia Kaczmarek w finale 400 m? O której godzinie walka o medale na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce? Wszelkie odpowiedzi poznasz w poniższym tekście.

Kiedy i o której finał 400 m z Natalią Kaczmarek na MŚ w lekkoatletyce?

Nie jest żadną tajemnicą, o której startuje Natalia Kaczmarek w finale 400 metrów na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce. Terminarz dnia jest już znany i wiadomo kiedy finał 400 m z Natalią Kaczmarek. O której godzinie finał 400 m? Natalia Kaczmarek i pozostałe biegaczki wystartują o godzinie 21:35, w dniu 23 sierpnia 2023 roku.

Póki co reprezentacja Polski wywalczyła na MŚ w lekkoatletyce tylko jeden medal. To srebro Wojciecha Nowickiego w rzucie młotem. Natalia Kaczmarek jest naszą kolejną nadzieją medalową. Nie może to dziwić, kiedy Natalia Kaczmarek osiągnęła w półfinałach najlepszy czas. 49,50 sekund Polki to rekord półfinałów na Mistrzostwach Świata w lekkoatletyce, biorąc pod uwagę wszystkie edycje lekkoatletycznego czempionatu. Natalia Kaczmarek w finale 400 m jest w stanie pobiec jeszcze szybciej.

Wiedząc już kiedy finał 400 m i o której godzinie startuje Natalia Kaczmarek, należy ściskać kciuki za Polkę. Natalia wystartuje na szóstym torze. Inna znana polska biegaczka, Anna Kiełbasińka przyznała, że Kaczmarek będzie się liczyć w walce o złoto. Jej zdaniem stawka finału na 400 m jest niezwykle wyrównana. “Aż 4 zawodniczki jako pretendentki do złota. Wydaje się, że tutaj kluczowa role rozegra dobra regeneracja oraz zachowanie zimnej krwi z odrobina szaleństwa w finale.”  – napisała Kiełbasińska na Twitterze.

Przypomnijmy, kiedy i o której startuje Natalia Kaczmarek w finale 400 m Mistrzostw Świata w lekkoatletyce. Start Polki zaplanowano 23 sierpnia 2023 roku, o godzinie 21:35. Trzymamy kciuki!