Kiedy grają Polscy siatkarze finał MŚ 2022? Z kim zagrają Polacy?

polska-finał-ms-2022

Właśnie dobiegł końca pierwszy półfinałowy mecz MŚ 2022 pomiędzy Biało-czerwonymi oraz popularnymi Canarinhos. Jego wynik dał nam odpowiedź na pytanie, kiedy następny mecz polskich siatkarzy. Kolejne wielkie sportowe emocje już niebawem. Warto mieć to na uwadze, aby nie przegapić choćby minuty z tego arcyciekawego starcia.

Kiedy finał MŚ siatkarzy 2022? Z kim grają polscy siatkarze

Siatkarskie mistrzostwa świata są już w zasadzie na ostatniej prostej. Choć w chwili publikacji tego tekstu nie znamy jeszcze rywali podopiecznych Nikoli Grbica w kolejnej rundzie, to w 100% pewne jest, że spotkanie to odbędzie się 11 września 2022 roku, gdyż właśnie wtedy oficjalne kończy się siatkarski mundial organizowany wspólnie przez Polskę oraz Słowenię.

Wiele osób pyta, kiedy grają polscy siatkarze w finale, albowiem akurat na to starcie każdy szanujący się kibic powinien znaleźć choćby chwilę. Następny mecz siatkarzy w kolebce polskiej siatkówki tj. katowickim Spodku odbędzie się właśnie 11 września bieżącego roku. Pierwszy gwizdek punktualnie o 21:00. Ściskajcie kciuki za Bartka Kurka i spółkę, gdyż Wasz doping przyda im się tym razem jak nigdy przedtem!