Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Niemcy na MŚ siatkarek 2022?

kiedy-polska-niemcy

Przed reprezentantkami naszego kraju ostatnia z potyczek grupowych. Jak Biało-czerwone spiszą się w meczu przeciwko sąsiadkom zza zachodniej granicy? Polska – Niemcy kiedy, o której i gdzie transmisja. Zapraszamy do lektury.

Kiedy Polska – Niemcy? O której godzinie?

Kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 to aktualnie jedno z najczęściej zadawanych pytań. Spora popularność podopiecznych Stefano Lavariniego niezwykle cieszy, ale jesteśmy przekonani, że z biegiem czasu ich sława będzie sięgała jeszcze dalej. Być może nie będzie to miało jeszcze miejsca po starciu z Niemkami, które to rozpocznie się punktualnie o godz. 20:30 w dniu 8 października tego roku, ale w niedalekiej przyszłości jak najbardziej.

Gdzie oglądać Polska – Niemcy? Transmisja

Relacja na żywo z tego pojedynku już tradycyjnie będzie dostępna zarówno na antenach stacji TVP Sport oraz Polsat Sport, a także na stronie internetowej jak i w aplikacji mobilnej bukmachera STS.

Luźna głowa

Horror, jaki zapewniły gospodynie wszystkim kibicom zgromadzonym w Atlas Arenie, ciężko opisać słowami. Wszystko ostatecznie skończyło się jednak szczęśliwie i to jest rzecz jasna najistotniejsze. Mimo ogromnego zmęczenia nasze dziewczyny będą więc przystępować do ostatniego grupowego starcia z tzw. chłodną głową. Nic nie zależy bowiem od rywalek. To Polki są kowalami swojego losu.

Niemki, jako zdecydowanie najsłabsza z drużyn nie powinny sprawić Olivii Różański i jej reprezentacyjnym koleżankom jakichś większych problemów. Pamiętajmy jednakże, iż jest to tylko sport. Dyspozycja dnia czy też niespodziewany uraz którejś z kluczowych zawodniczek może być równoznaczny z klęską. Mamy jednak nadzieję, że z takiego typu historią nie spotkamy się właśnie podczas sobotniego boju. Ćwierćfinał na Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 czeka. Najwyższa pora się w nim wreszcie zameldować.