Kiedy gra reprezentacja Polski, o której mecz Polska – Serbia na MŚ siatkarek 2022?

kiedy-polska-serbia

Meczem przeciwko aktualnym siatkarskim mistrzyniom świata Asia Wołosz i spółka wejdą w drugą, o wiele trudniejszą fazę polsko-holenderskiego mundialu. Jesteście ciekawi, kiedy Polska – Serbia? Odpowiedź na to pytanie powinniście odnaleźć w poniższym tekście. Serdecznie zapraszamy.

Kiedy Polska – Serbia? O której godzinie?

Rozpoczęcie zmagań w łódzkiej Atlas Arenie zaplanowano na godz. 20:30 w dniu 4 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – Serbia? Transmisja

Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 niezmiennie transmitowane są w całości na antenach stacji Polsat. Mecze z udziałem Biało-czerwonych, w tym potyczka z reprezentacją Serbii będą jednak dostępne nie tylko dla widzów posiadających dostęp do stacji Polsat Sport, lecz także dla wszystkich, którzy mają w swoim telewizyjnym pakiecie kanał TVP Sport.

Misja (prawie) niemożliwa

Złoto MŚ w 2018 roku oraz pozycje na podium na trzech ostatnich europejskich czempionatach. Gdy staje się w szranki z taką ekipą, to pewne jest jedno. O jakąkolwiek zdobycz punktową będzie piekielnie trudno. Drużyna, jaką udało się w bardzo krótkim czasie zbudować trenerowi Stefano Lavariniemu daje jednakże wszystkim kibicom nad Wisłą naprawdę sporo radości. Do tego stopnia, że coraz częściej można spotkać się już z pytaniami, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022?

Do wtorkowego starcia przeciwko Serbkom pozostało już bardzo mało czasu. Wiele wskazuje na to, że pojedynek ten będzie zdecydowanie najcięższym bojem Biał0-czerwonych na przestrzeni całego turnieju. Czy po jego końcowym gwizdku humory w polskim teamie będą dopisywały? O tym przekonamy się już niebawem.