Kiedy grają Polki mecz Polska – USA? O której godzinie MŚ siatkarek 2022?

kiedy-polska-usa

Po meczu z Serbkami podopieczne Stefano Lavariniego nie mają ani chwili wytchnienia. Lada chwila rozpoczyna się bowiem potyczka z ekipą Stanów Zjednoczonych. Kiedy Polska – USA, gdzie i o której transmisja? O tym w kilku słowach w niniejszym tekście.

Kiedy Polska – USA? O której godzinie?

Jedna z najczęściej wyszukiwanych sportowych fraz w ostatnich tygodniach brzmi, kiedy grają Polki w MŚ siatkarek 2022? Odpowiedź na to pytanie dotycząca starcia przeciwko Amerykankom przedstawia się następująco. Pojedynek Polska – USA oficjalnie powinien wystartować około godz. 20:30 w dniu 5 października bieżącego roku.

Gdzie oglądać Polska – USA? Transmisja

Jeśli chodzi o relacje na żywo ze spotkań z udziałem Biało-czerwonych to tu nie zmienia się absolutnie nic. Mistrzostwa Świata w siatkówce kobiet 2022 transmitowane są w całości na antenach Polsatu Sport, a potyczki z udziałem Polek można dodatkowo śledzić na TVP Sport.

Szczęście potrzebne od zaraz

Sytuacja reprezentantek naszego kraju nie jest zbyt wesoła. Rezultat zmagań z Serbkami sprawił, iż Polki nadal pozostają na odległej siódmej pozycji w grupie F. Pojedynek z Amerykankami będzie właściwie ostatnią szansą na odniesienie jakiegokolwiek sukcesu na mundialu. Ewentualna wysoka porażka nawet przy zwycięstwach nad Niemkami i Kanadyjkami może nie dać Asi Wołosz i jej koleżankom upragnionego awansu do kolejnej rundy.

Świadomość, kiedy gra Polska na MŚ siatkarek 2022 jest więc niezwykle ważna. Z jakiego powodu? A no chociażby dlatego, aby w pełni skupić się na dopingu i trzymać mocno kciuki za postawę Biało-czerwonych. Tylko łut szczęścia w połączeniu z determinacją i poświęceniem może bowiem dać tym zawodniczkom sposobność reprezentowania kraju w dalszej fazie zmagań. Do boju dziewczyny!