Kiedy mecz o 3. miejsce Mundialu 2022 – Chorwacja – Maroko? O której godzinie?

Kiedy mecz o 3. miejsce Mundialu 2022 – Chorwacja – Maroko? O której godzinie?

Kibiców, którzy zastanawiają się, kiedy mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata 2022, pragniemy poinformować, że spotkanie Chorwacja – Maroko odbędzie się w najbliższą sobotę, 17 grudnia o godzinie 16:00 czasu polskiego.

Kiedy mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata 2022 (Chorwacja – Maroko)?

  • Kiedy? 17 grudnia 2022 roku.
  • O której? 16:00.

W meczu o brązowe medale zagrają Chorwaci i Marokańczycy. Reprezentacja Chorwacji w półfinale przegrała zdecydowanie z Argentyną. Zdecydowanie lepiej w 1/2 finału zaprezentowali się Marokańczycy, którzy co prawda przegrali z Francuzami, ale przez długie fragmenty meczu byli w stanie dominować. Ciężko w tym momencie wskazać, kto będzie faworytem meczu o 3. miejsce Mundialu 2022.

Na jakim stadionie mecz o brązowy medal Mundialu 2022?

Wiesz już kiedy mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata 2022. Wiadomo też, że spotkanie o brązowy medal zostanie rozegrane na Ahmed bin Ali Stadium w Ar-Rajjan, który może pomieścić 50 tysięcy widzów. Trybuny, podobnie, jak podczas finału wypełnią się zapewne co do ostatniego wolnego krzesełka. Biorąc pod uwagę fakt, że w półfinale Maroka z Francją, kibice Maroka stanowili większość (55 tys. do 5 tys.), to i tym razem zapewne Lwy Atlasu będą mogli liczyć na swoich fanów, którzy zdominują stadion w Ar-Rajjan.