UFC 267 typy i kursy | Błachowicz – Teixeira (30.10)

To będzie fantastyczny wieczór czasu polskiego. 30 października 2021 roku na gali UFC 267 w Abu Dhabi, Jan Błachowicz stanie do drugiej obrony mistrzowskiego pasa. Jego rywalem będzie niezwykle doświadczony Brazylijczyk, Glover Teixeira. Sprawdź nasze na UFC 267 typy i kursy bukmacherskie!

UFC 267 typy i kursy na Błachowicz – Teixeira oraz inne walki (30 października)

Nie lubimy owijania w bawełnę, zatem najpierw odbierz nasze na Błachowicz – Teixeira typy oraz prognozy na dwie, naszym zdaniem, równie ciekawe walki, a następnie przeczytaj zapowiedź gali i analizy bukmacherskie.

Błachowicz - Teixeira ufc 267 typy

Błachowicz przed czasem

Oczywiście, nie możemy zacząć inaczej tematu UFC 267 typy od przedstawienia tego, jak wyglądają właśnie na walkę Błachowicz – Teixeira kursy i prognozy. Wszyscy eksperci, a także bukmacherzy są zgodni, że to Janek jest faworytem pojedynku i po raz drugi powinien obronić mistrzowski pas. Przychylamy się do tego twierdzenia.

Kolejne pojedynki zahartowały Błachowicza w najlepszej organizacji mma na świecie. Teixeira to owszem niebezpieczny i bardzo doświadczony rywal. Brazylijczykowi stuknęła jednak już czterdziestka i wydaje się, że to dla niego ostatni dzwonek, by coś osiągnąć. Może być mocno zmotywowany. Niemniej jednak atuty – zwłaszcza pięściarskie są po stronie Błachowicza.

Obaj zawodnicy słyną z agresywnego stylu walki. Nie ma się co spodziewać rozstrzygnięcia na punkty. Wydaje nam się jednak, że większym sprytem i potwierdzeniem umiejętności wykaże się właśnie Błachowicz. Czas będzie grał na korzyść Janka, który może nieco przeczekać szaleńcze ataki Brazylijczyka w pierwszej rundzie, a w drugiej postawić kropkę nad “i”, nokautując bądź poddając Teixeirę.  Liczymy, co pokazują nasze na Błachowicz – Teixeira typy, że Janek zapisze na swoim koncie kolejne zwycięstwo po wygranych nad Rockholdem, Souzą, Andersonem, Reyesem oraz Adesayą.

Volkov wygra z Tyburą

Galę UFC 267 w Abu Dhabi śmiało można nazwać “polską”. Oprócz Jana Błachowicza w walce wieczoru, w karcie wstępnej zobaczymy Michał Oleksiejczuka, a w głównej Marcina Tyburę. I to właśnie teraz UFC 267 typy skoncentrujmy na walce tego drugiego. Niestety, będąc całym sercem z Tyburą, przeczuwamy, że przegra on z Volkovem. Już teraz eksperci mówią o tym, że zmierzą się ze sobą dwa różne style walki. Rosjanin największe atuty ma w stójce i swoim olbrzymim zasięgu ramion. Tybura szans prawdopodobnie będzie musiał szukać w parterze. Czy jednak uda się skutecznie obalać Volkova? Mamy co do tego duże wątpliwości. Jeśli Volkov będzie skutecznie unikał obaleń Tybury, to niestety może wypunktować czy nawet znokautować Polaka w stójce. Jest faworytem walki i uważamy, że na UFC 267 zakłady grane na niego mają sens.

Makhachev przed czasem

Na UFC 267 karta walk wygląda znakomicie. Kolejnym ciekawym pojedynkiem będzie Makhachev – Hooker. Ten pierwszy coraz pewniej zmierza po pas kategorii lekkiej. Makhachev jest niepokonany od ośmiu pojedynków i dysponuje fenomenalnymi zapasami. W ostatnim czasie nikt nie potrafił ich przezwyciężyć. Ciężko więc przypuszczać, aby sztuka ta udała się Hookerowi, który wskoczył do tej walki w zastępstwie za dos Anjosa.

UFC 267 karta walk i kursy

Błachowicz, Tybura i Oleksiejczuk, ale nie tylko takie walki czekają nas podczas gali 30 października 2021 roku w Abu Dhabi. Sprawdź poniżej kompletną kartę walk i kursy, oferowane przez bukmacherów.

Karta główna:

Karta wstępna:

Widoczne powyżej na UFC 267 kursy pochodzą od bukmachera STS i mogą się zmienić. Dlatego zawsze je sprawdzaj przed postawieniem zakładów bezpośrednio u tego, czy też innego buka.

Błachowicz – Teixeira zapowiedź walki

Warto jeszcze kilka słów poświęcić zapowiedzi walki Janka Błachowicza z Gloverem Teixeirą. My przedstawimy ostatnie wyniki obu fighterów, a najlepszą zapowiedzią niech będzie poniższe wideo.

Jan Błachowicz legitymuje się bilansem 28-8-0. Po ciężkim początku przygody z UFC, Błachowicz w ostatnich walkach daje prawdziwy koncert. Wygrał ostatnie pięć pojedynków, w tym o pas z Dominickem Reyesem i obronę z Israelem Adesanyą. Glover Teixeira ma bilans 32-7-0. Już raz bez powodzenia stawał do walki o pas UFC. Po serii pięciu zwycięstw, przedzielonych jednym remisem, dostanie kolejną szansę. Jak jednak pokazują na Błachowicz – Teixeira kursy, nie jest on faworytem.

Gdzie z UFC 267 transmisja, kiedy i o której?

Wszystkich ciekawi, kiedy i gdzie UFC 267 transmisja. Gala zacznie się o dość wczesnej, jak na polskie warunki godzinie 16:00. Transmisja dostępna będzie na Polsat Sport od godziny 20:00. Dodatkowo z Błachowicz – Teixeira transmisja online, a także z wszystkich innych walk u bukmachera Fortuna.

Błachowicz – Teixeira o której godzinie?

Karta główna UFC 267 rozpocznie się od godziny 20:00 czasu polskiego. Trzecim pojedynkiem na tej karcie będzie Volkov – Tybura. O której? Z pewnością pomiędzy 21, a 21:30. A o której walczy Błachowicz? Początek walki Błachowicz – Teixeira na pewno nie wcześniej, niż w okolicach 23:00. Wszystko, jak zwykle zależy od przebiegu wcześniejszych pojedynków.

Kluczowe pytania przed walką Błachowicz – Teixeira

  • O której walka Błachowicz – Teixeira?

Około godziny 23:00.

  • Gdzie Błachowicz – Teixeira transmisja?

Polsat Sport oraz bukmacher Fortuna.

  • Gdzie postawić na UFC 267 zakłady?

Na UFC 267 typy znajdziesz u nas w tekście. Mamy też propozycję najlepszych bukmacherów.