UFC 270 transmisja i stream online za darmo. Gdzie i o której?

UFC 270 transmisja i stream online za darmo. Gdzie i o której?

Przed nami gala UFC 270, która odbędzie się w Kalifornii (Honda Center w Anaheim). Kibice będą świadkami wielu wspaniałych pojedynków, a ukoronoowaniem karty walk będą dwa starcia o pasy mistrzowskie. Ngannou vs Gane o pas kategorii ciężkiej oraz trylogia, pomiędzy Moreno a Figueiredo o pas kategorii muszej. Gdzie oglądać UFC 270? Transmisja i stream online za darmo będą dostępne! Sprawdź szczegóły oraz dowiedz się, kiedy początek UFC 270 i o której godzinie walka Ngannou – Gane.

Gdzie obejrzeć UFC 270, o której początek gali?

Zacznijmy od tego, że gala UFC 270 rozpocznie się o godzinie 00:00 czasu polskiego (w nocy z 22 na 23 stycznia 2022 roku). Największe emocje na kibiców czekają jednak na karcie głównej, która zacznie się o 4:00 czasu polskiego. Jej ukoronowaniem będzie pojedynek Ngannou – Gane. Pełną kartę walk i typy bukmacherskie sprawdzisz w tym tekście.

UFC 270 transmisja telewizyjna i internetowa

Cała gala, a więc karta wstępna i główna będzie transmitowana za pośrednictwem UFC Fight Pass. Karta główna dostępna będzie także dla widzów Polsatu Sport i tak, jak pisaliśmy, transmisja z UFC 270 rozpocznie się w tym kanale o godzinie 4 w nocy (23 stycznia 2022 roku).

UFC 270 stream online za darmo

Dobra informacja jest też taka, że z UFC 270 stream będzie można oglądać u bukmachera Fortuna. Dostępna będzie tam cała gala. Dostęp do Fortuna TV ma każdy zarejestrowany użytkownik bukmachera, który dokona dowolnego depozytu (ma dodatnie saldo konta gracza) lub postawi dowolny zakład (minimalna stawka to 2 zł). Oprócz tego Fortuna przygotowała atrakcyjne bonusy, w tym darmowy zakład 20 zł za zarejestrowanie się z poniższego linku. Z UFC 270 transmisja na Fortuna TV rozpocznie się o północy i zobaczysz tam każdą walkę.

Nowa
5 rating
Fortuna
Odbierz Bonus
  • ⭐ Freebet 20 zł bez depozytu
  • ⭐ Cashbacki do 300 zł
  • ⭐ Freebet 10 zł za kod
  • ⭐ Bonus 5 zł za udostępnienie kuponu
ZAREJESTRUJ SIĘ