Golden State Warriors – Denver Nuggets typy i transmisja NBA playoffs

Przed nami drugi mecz, pomiędzy Warriors, a Nuggets. Czy gospodarze zrobią kolejny krok w stronę awansu do półfinałów NBA playoffs?

Warriors – Nuggets typy, zakłady bukmacherskie (19.04.2022)

Spójrz, jak wyglądają nasze na mecz Golden State Warriors – Denver Nuggets typy. Przeczytaj zapowiedź i analizę meczu.

Drugie zwycięstwo Golden State Warriors?

Przed kilkoma dniami, Warriors pokonali Nuggets 123:107 i zrobili mały kroczek w kierunku półfinałów. Potrzebują jeszcze trzech zwycięstw, a kibice wierzą, że po najbliższym meczu stan rywalizacji będzie wynosił 2:0 na korzyść Wojowników. Przygotowując na Warriors – Nuggets typy, warto zwrócić uwagę, jak przebiegał poprzedni mecz.

Goście z pewnością patrzą z nadziejami w kierunku Stephena Curry’ego. Wrócił on do gry w poprzednim meczu i mieliśmy wrażenie, że z każdą minutą się rozkręca. Gospodarze nadzieje pokładają przede wszystkim w Poole'u, który w poprzednim spotkaniu rzucił 30 punktów. Po stronie Nuggets najskuteczniejszy był Jokić z 25 punktami.

warriors nuggets typy

Warto zauważyć, że pomimo wysokiego zwycięstwa Warriors w poprzednim meczu, pierwszą kwartę wygrali Nuggets. Zrobili to zresztą w 3 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków. Kto wie, czy nie warto się pokusić i wykorzystać na Warriors – Nuggets typy na zwycięstwo 1. kwarty. Zwłaszcza, że kursy bukmacherskie są bardzo atrakcyjne.

Bezdyskusyjne naszym zdaniem jest z kolei to, że Golden State Warriors wygrają. Trudno dopatrywać się nadziei na niespodziankę po stronie Denver Nuggets. Samorodki w poprzednim meczu z każdą upływającą minutą wyraźnie odstawały rywalom, a ich obrona momentami wyglądała, niczym szwajcarski ser.

Gdzie oglądać Warriors – Nuggets? Transmisja na żywo

Mecz pokaże między innymi  platforma Canal+ Online. Dostęp kosztuje 10 złotych. Za darmo w internecie mecz zobaczysz z kolei m.in. w legalnych zakładach bukmacherskich Betclic. W gwoli ścisłości warto dodać, że nie będzie transmisji telewizyjnej. Początek Golden State Warriors – Denver Nuggets 19 kwietnia 2022 roku, o godzinie 4 w nocy czasu polskiego.

Zobacz typy na Heat – Hawks.