Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów typy, zapowiedź i transmisja

Beniaminek PGE Ekstraligi przed kolejnym bardzo trudnym zadaniem. Tym razem zespół Arged Malesy Ostrów podejmie znacznie wyżej notowaną ekipę Moje Bermudy Stali Gorzów.

Zobacz najlepsze typy na mecz Arged Malesa Ostrów – Moje Bermudy Stal Gorzów (10.06.2022)

Przygotowaliśmy dobre Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów typy. Oczywiście ewidentnym faworytem tego spotkania jest zespół przyjezdny i inny wynik niż jego zwycięstwo będzie sensacją.

Beniaminek znów skazany na pożarcie

Bardzo bolesne jest dla Arged Malesy Ostrów zderzenie z najwyższą polską klasą rozgrywkową. Potwierdziły się przedsezonowe przewidywania – brak odpowiednich wzmocnień sprawił, że ostrowska ekipa jest w wielu meczach “chłopcem do bicia”. Niestety, fani tej drużyny praktycznie wcale nie mają powodów do optymizmu. Drużyna jest na autostradzie do spadku z PGE Ekstraligi.

Arged Malesa Ostrów - Stal Gorzów

W tabeli najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej Arged Malesa Ostrów zajmuje ostatnie miejsce. Ma na swoim koncie komplet siedmiu porażek. Zdecydowanie lepiej wygląda sytuacja ekipy Moje Bermudy Stali Gorzów. Ona wywalczyła osiem punktów, notując cztery zwycięstwa i trzy porażki. Z takim dorobkiem plasuje się w tabeli na miejscu trzecim.

Po raz ostatni te dwie ekipy zmierzyły się niedawno, bo 3 czerwca 2022 roku. Był to ich pierwszy pojedynek w ramach PGE Ekstraligi 2022. Spoglądając na Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów kursy, warto mieć na uwadze, że wówczas gorzowski zespół triumfował na swoim owalu 55:35.

Koncertowo w szeregach Stali pojechali m.in. Anders Thomsen (12+2) czy Bartosz Zmarzlik (12). Honoru barw pokonanych najdzielniej bronił natomiast Chris Holder, autor 11 punktów.

Podsuwamy Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów typy, że również tym razem gorzowianie odnotują pokaźny triumf. Beniaminek raczej nie ma szans na niespodziankę. Uważamy, że tutaj gorzowianie, którzy są wyżej notowani, wygrają co najmniej 20 punktami.

Show powinien zrobić Bartosz Zmarzlik. Jest on w wyśmienitej formie, dlatego też zakładamy, że znów będzie liderem Stali Gorzów. Przeczuwamy, że przy jego nazwisku zapiszemy sporo punktów, ale nie przekroczy granicy 13 “oczek”.

Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów składy awizowane na mecz PGE Ekstraligi

Znamy już Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów składy awizowane. Można je zobaczyć poniżej.

Arged Malesa Ostrów:
9. Oliver Berntzon
10. Tomasz Gapiński
11. Grzegorz Walasek
12. Matias Nielsen
13. Chris Holder
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Oskar Paluch

Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów transmisja. Gdzie obejrzeć ten mecz?

Spotkanie Arged Malesy Ostrów z Moje Bermudy Stalą Gorzów zaplanowano na 10 czerwca. Początek rywalizacji o godz. 20:30.

Gdzie dostępna będzie Arged Malesa Ostrów – Stal Gorzów transmisja? Znajdziesz ją na Eleven Sports 1 i Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie transmisja z meczu w Ostrowie?

Na Eleven Sports 1 i Canal+ online.

  • Kto jest faworytem tego spotkania?

Oczywiście Moje Bermudy Stal Gorzów.

Zobacz też typy na mecz Unii z GKM-em, a także Orła z Devils.