Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy, przegląd meczu i transmisja

Spotkanie we Wrocławiu zwieńczy szóstą kolejkę PGE Ekstraligi. Jakie są nasze Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy?

Świetne typy na mecz Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów (22.05.2022)

Kto jest faworytem spotkania w ramach 6. kolejki PGE Ekstraligi we Wrocławiu? Oto dobre Sparta Wrocław – Stal Gorzów typy.

Kolejna wygrana Sparty Wrocław?

Spotkanie Betard Sparta Wrocław – Moje Bermudy Stal Gorzów powinno dostarczyć niemałych emocji. Za faworyta uznajemy gospodarzy, którzy pojadą u siebie, co powinni wykorzystać. Atut domowego toru w żużlu jest szalenie istotny i już niejednokrotnie pomagał gospodarzom poszczególnych spotkań.

sparta wrocław - stal gorzów

Zanim rzucisz okiem na Sparta Wrocław – Stal Gorzów kursy, koniecznie zapoznaj się z sytuacją w tabeli. Aktualnie ekipa z Gorzowa Wielkopolskiego w zestawieniu PGE Ekstraligi zajmuje trzecie miejsce. Na koncie Stali widnieje sześć punktów. Póki co ten zespół trzykrotnie zwyciężał i poniósł dwie porażki.

Ekipa z Wrocławia znajduje się dwa miejsca niżej. Piątą lokatę Betard Sparta zajmuje z czterema punktami na koncie. Na razie dwukrotnie triumfowała, a trzy razy musiała uznać wyższość przeciwników.

Uważamy, że tym razem “Spartanie” odniosą sukces i pokonają rywala z Gorzowa Wielkopolskiego. Kluczem może być wspomniany atut własnego toru. Stal też jest mocna, ale naszym zdaniem tym razem będzie musiała uznać wyższość aktualnego Drużynowego Mistrza Polski.

Mimo wszystko twierdzimy, że Stal postawi bardzo twarde warunki. Gorzowianie powinni walczyć o sukces do samego końca. Przeczuwamy, że w ostatecznym rozrachunku przegrają maksymalnie ośmioma punktami. Pokaźniejszy triumf Betard Sparty jest raczej niemożliwy. Tym bardziej, że Stal ma w swojej talii asa w postaci Bartosza Zmarzlika, który od początku sezonu sprawuje się bardzo dobrze.

Sparta Wrocław – Stal Gorzów składy. Oto awizowane zestawienia

W czwartek poznaliśmy Sparta Wrocław – Stal Gorzów składy awizowane. Jakie zestawienia zostały zgłoszone przez oba sztaby szkoleniowe? Poniżej szczegóły. Uwagę bezsprzecznie przykuwa to, że do składu Stali wrócił Szymon Woźniak, który walczył z kontuzją.

Moje Bermudy Stal Gorzów:
1. Szymon Woźniak
2. Anders Thomsen
3. Martin Vaculik
4. Patrick Hansen
5. Bartosz Zmarzlik
6. Mateusz Bartkowiak
7. Jakub Stojanowski

Betard Sparta Wrocław:
9. Zastępstwo zawodnika
10. Mateusz Panicz
11. Tai Woffinden
12. Gleb Czugunow
13. Maciej Janowski
14. Bartłomiej Kowalski
15. Michał Curzytek

Sparta Wrocław – Stal Gorzów transmisja. Gdzie, kiedy, o której?

Pojedynek wrocławskiej Sparty ze Stalą Gorzów przewidziano na 22 maja. Początek rywalizacji został zaplanowany na godzinę 19:15.

Gdzie prowadzona będzie Sparta Wrocław – Stal Gorzów transmisja? Spotkanie obejrzysz w TV – na Canal+ Sport 5, a także za pośrednictwem platformy Canal+ online.

FAQ

  • Gdzie najlepsze typy na mecz Sparty ze Stalą?

Zawarliśmy je w naszym tekście.

  • Kiedy mecz Sparty ze Stalą?

Spotkanie odbędzie się 22 maja o godz. 19:15.