Leicester – Norwich typy, kursy, prognozy 01/01/2022

Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po sensacyjnej wygranej nad Liverpoolem zwycięstwo w pojedynku z Kanarkami powinno być w przypadku Lisów tylko formalnością. Czy tak będzie jednak w istocie? Leicester – Norwich typy, kursy, prognozy. Miłej lektury.

Leicester – Norwich typy warte uwagi

Nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie przedstawiają się następująco:

leicester norwich

W pierwszej kolejce ligowej w 2022 roku dojdzie do kilku naprawdę interesujących starć. Mecz pomiędzy Arsenalem a Manchesterem City jest bez wątpienia jednym z nich. Jego stosownej analizy nie mogło więc zabraknąć na naszych łamach.

Gospodarze strzelą bramkę w obu połowach

Na pierwszy ogień zakład związany z dyspozycją strzelecką Lisów. Jak oceniamy szansę jego pozytywnego rozstrzygnięcia? Bardzo wysoko. Wszak po drugiej stronie boiska stanie najgorsza defensywa w całej ligowej stawce. Czy brak Jamiego Vardy'ego nie przeszkodzi gospodarzom? Naszym zdaniem nie powinien. Gole potrafią zdobywać również inni zawodnicy, co niejednokrotnie już w tym sezonie udowodnili.

leicester norwich

Leicester będzie wygrywało do przerwy i wygra również cały mecz

Druga z propozycji zawartych w akapicie Leicester – Norwich typy warte uwagi jest niejako rozwinięciem tej pierwszej. Bukmacherski nos podpowiada nam, że The Foxes będą stroną przeważającą przez cały okres trwania tego meczu. Już w pierwszych czterdziestu pięciu minutach powinni pokazać swoim rywalom tzw. miejsce w szeregu. Argumenty czysto piłkarskie ku temu przecież mają. Pora tylko na ich wykorzystanie.

Norwich otrzyma więcej kartek

Skąd pomysł, iż goście będą częściej napominani przez arbitra? Ano chociażby stąd, że każdy kolejny mecz to dla nich przysłowiowa walka o przetrwanie. Podopieczni Brendana Rodgersa będą raczej dominować na boisku, a to wymusi na Kanarkach częstą walkę o odzyskanie futbolówki. Oby efektem tego było co najmniej kilka kartek.

Leicester – Norwich kursy

Jak rezultat tego starcia widzą legalni polscy bukmacherzy? Oto ich propozycje kursowe:

Bukmacher Leicester Remis Norwich
Fortuna 1.45 4.64 7.30
STS 1.45 4.50 7.25
Betclic 1.44 4.90 6.60
LVBET 1.42 4.75 7.75
PZBUK 1.40 5.00 7.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jesteście ciekawi, jak obie drużyny radziły sobie na przestrzeni kilku poprzednich tygodni? Wszelkie niezbędne informacje znajdziecie w poniższej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Norwich – Leicester 1:2 (28 sierpnia 2021)
Norwich – Leicester 1:0 (28 lutego 2020)
Leicester – Norwich 1:1 (14 grudnia 2019)
5 ostatnich meczów Leicester
Leicester – Liverpool 1:0
Man City – Leicester 6:3
Liverpool – Leicester 4:3
Leicester – Newcastle 4:0
Napoli – Leicester 3:2
5 ostatnich meczów Norwich
Crystal Palace – Norwich 3:0
Norwich – Arsenal 0:5
Norwich – Aston Villa 0:2
Norwich – Man Utd 0:1
Tottenham – Norwich 3:0

Leicester – Norwich prognozy

Czy tego chcą, czy też nie, popularne Kanarki zdają się coraz bardziej zbliżać do spadku na drugi poziom rozgrywkowy. W ich grze ciężko dostrzec jakiekolwiek oznaki poprawy, a jak wiadomo czas płynie nieubłaganie. Leicester nakręcone zwycięstwem nad Liverpoolem nie pozostawi im raczej złudzeń. Czy możemy oczekiwać jakiegoś sensacyjnego rozstrzygnięcia? Naszym zdaniem zdecydowanie nie.

Leicester – Norwich najczęstsze pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Leicester City F.C. – Norwich City F.C. ?

Potyczka ta będzie miała miejsce na King Power Stadium.

  • Kto będzie sędzią tego pojedynku?

Do prowadzenia tych zawodów wyznaczono pana Tony'ego Harringtona.