Marsylia – Monaco typy, kursy, analiza 06/03/2022

Przymus obrony miejsca na podium nie pozwala marsylczykom na popełnienie choćby jednego małego błędu. Czy podopieczni Philippe Clementa zdołają mimo to zaskoczyć swoich rywali? Marsylia – Monaco typy, kursy, analiza.

Marsylia – Monaco typy warte uwagi

Trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z tym starciem przedstawiają się następująco:

marsylia monaco typy

Fanom wyspiarskiej piłki nożnej polecamy nasz ostatni tekst opisujący niedzielne derby Manchesteru. Link do tego artykułu znajdziecie tutaj.

Obie drużyny strzelą gola

Akapit Marsylia – Monaco typy warte uwagi rozpoczynamy od propozycji, której szanse powodzenia oceniamy zdecydowanie najwyżej. Dlaczego? Wystarczy zweryfikować dziesięć ostatnich bezpośrednich pojedynków pomiędzy dwiema opisywanymi ekipami. Tylko w jednej nie odnotowano trafień po obu stronach. Uważamy, że tym razem do podobnego scenariusza raczej nie dojdzie. Stawka jest albowiem za wysoka, aby ktokolwiek pozwolił sobie nawet na najmniejsze ustępstwa.

marsylia-monaco typy

Monaco otrzyma więcej kartek

Frustracja w szeregach piłkarzy z Księstwa rośnie z meczu na mecz. Czerwono-biali pozostają bowiem bez zwycięstwa od czterech kolejnych spotkań. W takich okolicznościach bardzo łatwo o chwilową utratę kontroli, która może skutkować bardzo ostrym zagraniem. Zawodnicy Marsylii powinni więc się mieć na baczności.

Powyżej 8.5 rzutów rożnych

To, co bardzo nas zdziwiło podczas przeszukiwania ofert bukmacherskich na to spotkanie to fakt, iż bardzo nisko oceniane są szanse na dość pokaźną liczbę rzutów rożnych wykonanych przez obydwie drużyny. Marsylia oraz Monaco są przecież zespołami, które przodują w tych statystykach w całej Ligue 1. Można więc rzec, że tenże zakład jest swoistą perełką. Nie mamy ku temu najmniejszych wątpliwości.

Marsylia – Monaco kursy

Nieco niższe kursy na zwycięstwo gospodarzy wskazują dobitnie, iż to oni zdaniem bukmacherów mają większe szanse na zwycięstwo. Czy ich przypuszczenia będą miały potwierdzenie w rzeczywistości? O tym przekonamy się już niebawem.

Bukmacher Marsylia Remis Monaco
Fortuna 2.30 3.30 3.30
STS 2.35 3.30 3.10
LVBET 2.30 3.15 3.40
PZBUK 2.30 3.20 3.20
forBET 2.32 3.30 3.15

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jakie wyniki obydwie drużyny osiągały na przestrzeni kilku minionych tygodni, to oczywiście możecie to sprawdzić w naszej legendarnej tabeli:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Monaco – Marsylia 0:2 (11 września 2021)
Monaco – Marsylia 3:1 (23 stycznia 2021)
Marsylia – Monaco 2:1 (12 grudnia 2020)
5 ostatnich spotkań Marsylii
Troyes – Marsylia 1:1
Qarabag – Marsylia 0:3
Marsylia – Clermont 0:2
Marsylia – Qarabag 3:1

Metz – Marsylia 1:2
5 ostatnich spotkań Monaco
Nantes – Monaco 3:2
Monaco – Reims 1:2
Bordeaux – Monaco 1:1
Monaco – Lorient 0:0
Monaco – Amiens 2:0

Marsylia – Monaco przewidywania

Niezwykle emocjonująca rywalizacja na Allianz Riwierze sprawiła, że nasze apetyty przed niedzielną batalią w Marsylii są bardzo duże. Wytypowania bezpośredniego triumfatora tego meczu się oczywiście nie podejmiemy, gdyż może się tu zdarzyć absolutnie wszystko. Liczymy tylko po cichu na prawdziwy futbolowy spektakl. Wszak w szeregach obu ekip są przecież gracze, którzy mogą nam go zapewnić. Oby udało im się stanąć na wysokości zadania.

Marsylia – Monaco najczęstsze pytania od użytkowników

  • Gdzie odbędzie się starcie Olympique Marsylia – AS Monaco?

Potyczka ta będzie miała miejsce na legendarnym Stade Velodrome.

  • Czy Arkadiusz Milik wystąpi w tym meczu?

Relacje polskiego napastnika z trenerem Marsylii wciąż pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo wątpliwy jest więc jego występ już od pierwszej minuty. Przewidujemy, że były zawodnik Napoli pojawi się na boisku w końcowej fazie drugiej połowy tego spotkania.

0 0 votes
Article Rating