Poker Team Lublin obronił tytuł z poprzedniego roku!

Poker Team Lublin obronił tytuł z poprzedniego roku!

Najpopularniejszy charytatywny turniej piłki halowej w kraju już za nami! 10 i 11 marca w Zespole Szkół w Piaskach odbyła się XII edycja wojewódzkich rozgrywek organizowanych przez Artura Banasika. W tym roku zbierano środki na rzecz 16-letniego Dawida Ptaka z Lublina, który walczy z nowotworem układu krwiotwórczego. Nie zawiedli sportowcy – pojawiły się aż 32 drużyny z województwa lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Trofeum obroniła drużyna Poker Team Lublin na czele z najlepszym zawodnikiem imprezy – Erwinem

Sobiechem.

WYNIKI XII WOJEWÓDZKIEGO CHARYTATYWNEGO TURNIEJU W PIŁCE HALOWEJ W PIASKACH

GRUPA A

Dywany Łuszczów – Ojciec & Syn 4:0 (1:0)
Bramki: Paweł Kasak, Michał Kozak x2, Bartłomiej Barwiak

FC Pokielichu – Soft Bait Systems 1:1 (1:1)
Bramki: Robert Malinowski – Michał Młynarczyk

Ojciec & Syn – Soft Bait Systems 1:9 (0:2)
Bramki: Jakub Leszcz – Kamil Baran x2, Michał Młynarczyk, Sebastian Baran, Patryk Przebirowski x2, Piotr Chruściel x3

Dywany Łuszczów – FC Pokielichu 3:1 (1:0)
Bramki: Tomasz Kwiatosz, Michał Kozak, Mateusz Zawiślak – Igor Gontarz

FC Pokielichu – Ojciec & Syn 1:1 (1:0)
Bramki: Igor Gontarz – Mateusz Miśkiewicz

Soft Bait Systems – Dywany Łuszczów 0:0

TABELA KOŃCOWA GRUPY A

1. Dywany Łuszczów – 7 pkt. – 7:1 – 2-1-0
2. Soft Bait Systems – 5 pkt. – 10:2 – 1-2-0
3. FC Pokielichu – 2 pkt. – 3:5 – 0-2-1
4. Ojciec & Syn – 1 pkt. – 2:14 – 0-1-2

 

GRUPA B

ISS Lublin – BRW Bronowice Amator 1:4 (1:2)
Bramki: Michał Walczak – Jakub Leszczyński, Patryk Waś, Ernest Beling, Kamil Pliszko

Zamkowo – Starostwo Powiatowe 3:0 (2:0)
Bramki: Piotr Michoński, Sebastian Cieślak x2

BRW Bronowice Amator – Starostwo Powiatowe 0:4 (0:1)
Bramki: Michał Bujnik, Janusz Jędrych, Konrad Maziarczyk, Paweł Portka

ISS Lublin – Zamkowo 0:7 (0:4)
Bramki: Sebastian Cieślak x2, Piotr Michoński x2, Sebastian Król x2, Michał Komor (rzut karny)

Zamkowo – BRW Bronowice Amator 12:1 (4:1)
Bramki: Piotr Michoński x8, Kamil Ostrowski, Sebastian Król, Krzysztof Boguta, gol samobójczy – Patryk Waś

Starostwo Powiatowe – ISS Lublin 3:0 (walkower*)
*Drużyna ISS Lublin nie stawiła się na mecz

TABELA KOŃCOWA GRUPY B

1. Zamkowo – 9 pkt. – 22:1 – 3-0-0
2. Starostwo Powiatowe – 6 pkt. – 7:3 – 2-0-1
3. BRW Bronowice Amator – 3 pkt. – 5:17 – 1-0-2
4. ISS Lublin – 0 pkt. – 1:14 – 0-0-3

 

GRUPA C

ZIP Kalina – Tatary Lublin 2:1 (0:1)
Bramki: Paweł Mierzwa x2 – Łukasz Ożga

Selekt Niedźwiadek Świdnik – Pokolenie JP II 2:1 (1:0)
Bramki: Marek Niedźwiedź, Damian Kowalski – Łukasz Strug

Tatary Lublin – Pokolenie JP II 2:1 (1:0)
Bramki: Rafał Szostak, Wojciech Czernicki – Łukasz Strug

ZIP Kalina – Selekt Niedźwiadek Świdnik 3:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Szymanek, Jakub Świderski x2 (druga z przedłużonego rzutu karnego) – Karol Przebirowski

Selekt Niedźwiadek Świdnik – Tatary Lublin 0:4 (0:0)
Bramki: Michał Morawski x3, Wojciech Czernicki

Pokolenie JP II – ZIP Kalina 2:3 (1:1)
Bramki: Konrad Żmuda, Łukasz Strug – Sebastian Szymanek, Mateusz Misztal x2

TABELA KOŃCOWA GRUPY C

1. ZIP Kalina – 9 pkt. – 8:4 – 3-0-0
2. Tatary Lublin – 6 pkt. – 7:3 – 2-0-1
3. Selekt Niedźwiadek Świdnik – 3 pkt. – 3:8 – 1-0-2
3. Pokolenie JP II – 0 pkt. – 4:7 – 0-0-3

 

GRUPA D

Górnik Łęczna – RehaĆwik Team 0:2 (0:1)
Bramki: Łukasz Mierzejewski, Kamil Stachyra

AC Snow Kids – Creatio Biuro Rachunkowe 3:0 (1:0)
Bramki: Krzysztof Kurkiewicz, Jakub Kotko x2

RehaĆwik Team – Creatio Biuro Rachunkowe 4:0 (1:0)
Bramki: Radosław Chmielnicki x2, Kamil Stachyra, Paweł Klimkiewicz

Górnik Łęczna – AC Snow Kids 2:0 (0:0)
Bramki: Mirosław Budka, Grzegorz Bronowicki

AC Snow Kids – RehaĆwik Team 1:2 (0:2)
Bramki: Jakub Danik – Kamil Stachyra x2

Creatio Biuro Rachunkowe – Górnik Łęczna 0:1 (0:0)
Bramka: Grzegorz Bronowicki

TABELA KOŃCOWA GRUPY D

1. RehaĆwik Team – 9 pkt. – 8:1 – 3-0-0
2. Górnik Łęczna – 6 pkt. – 3:2 – 2-0-1
3. AC Snow Kids – 3 pkt. – 4:4 – 1-0-2
4. Creatio Biuro Rachunkowe – 0 pkt. – 0:8 – 0-0-3

 

GRUPA E

ETW – Ciemna Szajka 5:2 (2:1)
Bramki: Damian Falisiewicz, Krystian Okoniewski, Arkadiusz Proch, Mariusz Adamczyk x2 – Wojciech Chyliński, Mateusz Tamara

NEO.NET – LTS 2:5 (1:2)
Bramki: Paweł Kozak, Dawid Kurkiewicz – Adrian Duda x2, Patryk Grzebuła, Sebastian Samborski, Hubert Rak

Ciemna Szajka – LTS 0:4 (0:2)
Bramki: Adrian Duda, Tomasz Nowak x2, Robert Wójcik

NEO.NET – ETW 2:9 (2:1)
Bramki: Jakub Bień, Tomasz Ścirka – Mariusz Adamczyk x2, Arkadiusz Proch, Paweł Michalski x2, Dawid Ptaszyński x2, Krystian Okoniewski, Damian Falisiewicz

NEO.NET – Ciemna Szajka 0:6 (0:3)
Bramki: gol samobójczy, Seweryn Garamaj, Wojciech Chyliński (rzut karny), Mateusz Tamara, Emil Bis, Damian Marek

LTS – ETW 1:2 (1:1)
Bramki: Adrian Duda – Arkadiusz Proch x2

TABELA KOŃCOWA GRUPY E

1. ETW – 9 pkt. – 16:5 – 3-0-0
2. LTS – 6 pkt. – 10:4 – 2-0-1
3. Ciemna Szajka – 3 pkt. – 8:9 – 1-0-2
4. NET – 0 pkt. – 4:20 – 0-0-3

 

GRUPA F

Solidarność PZL – GALA 6:1 (4:0)
Bramki: Jacek Kochalski x2, Grzegorz Cimek, Marcin Szyjduk, Krystian Joć, Paweł Szyjduk – Damian Rusak

Płomień Minkowice – Antique 0:3 (0:2)
Bramki: Łukasz Skroban, Marcin Bijas x2 (pierwsza z rzutu karnego)

GALA – Antique 1:3 (0:3)
Bramki: Michał Mędrzecki – Jarosław Komarzeniec, Kamil Łuczkiewicz, Marcin Bijas

Solidarność PZL – Płomień Minkowice 8:0 (2:0)
Bramki: Jacek Kochalski x2, Paweł Szyjduk x3, Marcin Szyjduk, Grzegorz Cimek, Jakub Solarski

Płomień Minkowice – GALA 3:0 (walkower**)
**Drużyna GALA nie stawiła się na mecz

Antique – Solidarność PZL 1:3 (1:0)
Bramki: Marcin Bijas – Paweł Uliczny x2, Grzegorz Cimek

TABELA KOŃCOWA GRUPY F

1. Solidarność PZL – 9 pkt. – 17:2 – 3-0-0
2. Antique – 6 pkt. – 7:4 – 2-0-1
3. Płomień Minkowice – 3 pkt. – 3:11 – 1-0-2
4. GALA – 0 pkt. – 2:12 – 0-0-3

 

GRUPA G

SMB Team – Kozaki w Kaloszach 3:0 (0:0)
Bramki: Piotr Wójtowicz, Patryk Łysakowski, Wojciech Paszczuk

LKS Wierzchowiska – SAWA 0:5 (0:1)
Bramki: Michał Jeleniewski x2, Michał Martyna, Karol Kowalski x2

Kozaki w Kaloszach – SAWA 3:2 (1:1)
Bramki: Mariusz Citkowski, Dawid Pikul x2 – Piotr Bednarek, Michał Martyna

SMB Team – LKS Wierzchowiska 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Charmast, Patryk Łysakowski

LKS Wierzchowiska – Kozaki w Kaloszach 0:8 (0:2)
Bramki: Jarosław Wójcik x3, Tomasz Sekrecki x2, Michał Rzążewski x2, Marcin Kosiński

SAWA – SMB Team 2:1 (0:1)
Bramki: Karol Kowalski, Michał Martyna – Tomasz Wnuk

TABELA KOŃCOWA GRUPY G

1. SMB Team – 6 pkt. – 6:2 – 2-0-1
2. SAWA – 6 pkt. – 9:4 – 2-0-1
3. Kozaki w Kaloszach – 6 pkt. – 11:5 – 2-0-1
4. LKS Wierzchowiska – 0 pkt. – 0:15 – 0-0-3

 

GRUPA H

Poker Team Lublin – UMWL Szkoltex 4:0 (2:0)
Bramki: Erwin Sobiech x3, Bartosz Nogas

Straż Graniczna – Klastmed 1:0 (0:0)
Bramka: Robert Kaczmarczyk

UMWL Szkoltex – Klastmed 3:4 (3:3)
Bramki: Damian Dęga, Paweł Krzepisz, Krzysztof Adamczuk – Michał Hajkowski x3, Maciej Dąbrowski

Poker Team Lublin – Straż Graniczna 2:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Sobiech, Piotr Baran – Artur Rutkowski

Straż Graniczna – UMWL Szkoltex 1:3 (0:1)
Bramki: Artur Rutkowski – Jarosław Szewczyk, Damian Dęga, Mateusz Sprawka

Klastmed – Poker Team Lublin 3:2 (2:0)
Bramki: Piotr Kędzierski x2, Michał Hajkowski – Bartosz Nogas x2

TABELA KOŃCOWA GRUPY H

1. Klastmed – 6 pkt. – 7:6 – 2-0-1
2. Poker Team Lublin – 6 pkt. – 8:4 – 2-0-1
3. Straż Graniczna – 3 pkt. – 3:5 – 1-0-2
4. UMWL Szkoltex – 3 pkt. – 6:9 – 1-0-2

 

1/8 FINAŁU

Dywany Łuszczów – Starostwo Powiatowe 1:0 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Barwiak

ZIP Kalina – Górnik Łęczna 0:0, rzuty karne 3:2

ETW – Antique 2:1 (0:1)
Bramki: Dawid Ptaszyński x2 – Krzysztof Chilimoniuk

SMB Team – Poker Team Lublin 0:3 (0:1)
Bramki: Erwin Sobiech x2, Piotr Baran

Klastmed – SAWA 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Kędzierski

Solidarność PZL – LTS 5:0 (3:0)
Bramki: Grzegorz Cimek, Paweł Szyjduk, Jakub Solarski x2, Jacek Kochalski

RehaĆwik Team – Tatary Lublin 4:0 (2:0)
Bramki: Kamil Stachyra x2, Piotr Ćwik, Paweł Klimkiewicz

Zamkowo – Soft Bait Systems 1:2 (1:0)
Bramki: Kamil Ostrowski – Krystian Kołodziejski, Sebastian Baran

 

1/4 FINAŁU

Dywany Łuszczów – ZIP Kalina 2:1 (0:0)
Bramki: Michał Kozak, Kamil Cieśla – Jakub Świderski

ETW – Poker Team Lublin 1:1 (0:1), rzuty karne 5:6
Bramki: Krystian Okoniewski (rzut karny) – Łukasz Sobiech

Klastmed – Solidarność PZL 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Szyjduk, Paweł Uliczny

RehaĆwik Team – Soft Baits Systems 1:3 (0:2)
Bramki: Paweł Klimkiewicz – Krystian Kołodziejski x2, Sebastian Baran

 

PÓŁFINAŁY

Dywany Łuszczów – Poker Team Lublin 1:3 (0:1)
Bramki: Kamil Cieśla – Paweł Bielak, Łukasz Sobiech (przedłużony rzut karny), Piotr Baran

Solidarność PZL – Soft Bait Systems 1:1 (0:1), rzuty karne 3:4
Bramki: Paweł Uliczny – Sebastian Baran

 

MECZ O 3. MIEJSCE

Dywany Łuszczów – Solidarność PZL 2:2 (0:1), rzuty karne 3:1
Bramki: Bartłomiej Barwiak, Kamil Cieśla – Paweł Szyjduk, Marcin Szyjduk

 

FINAŁ

Poker Team Lublin – Soft Baits Systems 3:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Sobiech 6’ (rzut wolny), Piotr Baran 7’, Paweł Bielak 12’

 

SKŁADY CZOŁOWYCH DRUŻYN

Solidarność PZL: Piotr Chlebuś, Grzegorz Cimek, Krystian Joć, Jacek Kochalski, Wojciech Pogorzelski, Jakub Solarski, Marcin Szyjduk, Paweł Szyjduk, Paweł Uliczny.

Dywany Łuszczów: Bartłomiej Barwiak, Jakub Bomba, Kamil Cieśla, Paweł Kasak, Maciej Kędziora, Arkadiusz Kowalczyk, Michał Kozak, Tomasz Kwiatosz, Mariusz Skorek, Mateusz Zawiślak.

Soft Bait Systems: Kamil Baran, Sebastian Baran, Piotr Chruściel, Radosław Kocot, Krystian Kołodziejski, Michał Młynarczyk, Patryk Przebirowski, Krzysztof Wójcik, Mateusz Ziętek.

Poker Team Lublin: Piotr Baran, Paweł Bielak, Michał Bloch, Grzegorz Kamiński, Wojciech Krzymowski, Bartosz Nogas, Michał Rycerz, Erwin Sobiech, Łukasz Sobiech, Robert Susz.

 

NAGRODY INDYWIDUALNE

Najlepszy strzelec turnieju: Piotr Michoński (Zamkowo) – 11 goli
Najlepszy bramkarz turnieju: Arkadiusz Kowalczyk (Dywany Łuszczów)
Najlepszy piłkarz turnieju: Erwin Sobiech (Poker Team Lublin)
Nagroda specjalna dla najmłodszego zawodnika: Piotr Ćwik (15 lat, na co dzień zawodnik Motoru Lublin)

 

KOMENTARZ PO TURNIEJU

Krystian Okoniewski (zawodnik ETW):Turniej organizacyjnie stał na wysokim poziomie. Patrząc także przez pryzmat tego, przez ile lat organizatorzy zajmują się tymi zawodami, uważam, że stanęli na wysokości zadania. Przed meczem z Rekordem Bielsko-Biała wiedzieliśmy, że będziemy brali udział w tym turnieju charytatywnym, więc poprosiliśmy chłopaków z Rekordu, żeby dali nam klubową koszulkę ze swoimi autografami. Z meczu Tifosi z Rekordem dołożyliśmy też naszą koszulkę i ją podpisaliśmy. Na licytacji są więc dwa trykoty z meczu Pucharu Polski. Wydaje mi się, że za rok również zagramy w tym turnieju, bo podoba nam się i organizacja i szczytny cel. Nie tylko aspekt sportowy jest tu ważny.

fot. Wojewódzki Charytatywny Turniej w Piłce Halowej

0 0 vote
Article Rating