Roma – Atalanta typy, kursy, prognozy 05/03/2022

Sąsiedzi z ligowej tabeli zażarcie walczą o prawo do gry w europejskich pucharach w kolejnym sezonie. Dla której z ekip to sobotnie popołudnie okaże się szczęśliwsze? Roma – Atalanta typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Roma – Atalanta typy warte uwagi

Tradycyjnie przedstawiamy Wam w nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie dotyczące omawianej potyczki:

roma atalanta typy

Zainteresowanych również innymi europejskimi rozgrywkami odsyłamy do naszego ostatniego artykułu, w którym to nieco bliżej przyjrzeliśmy się spotkaniu pomiędzy Bayernem Monachium a Bayerem Leverkusen.

Obie drużyny strzelą gola

roma atalanta typy

Jeśli mielibyśmy określać w tej chwili potencjał rzymian oraz La Dei, to jest on raczej na niemal równym poziomie. Nie wierzymy więc, że któraś ze stron tej batalii da się zdominować na tyle, aby nie pozwolić tej drugiej na zdobycie choćby jednego trafienia.

Gospodarze powyżej 2.5 żółtej kartki

Nie można powiedzieć, że Giallorossi grają brzydką piłkę. Podczas śledzenia spotkań z ich udziałem nikt raczej nie powinien się nudzić. To, co charakteryzuje ich poczynania, to jednak stosunkowo wysoka agresja. Jej efektem było dotychczas aż 81 żółtych kartek, a więc zdecydowanie najwięcej w całej Serie A. Przewidujemy, że także w trakcie pojedynku z Atalantą zdarzy im się co najmniej kilkukrotnie mocno przekroczyć przepisy. Oby efektem tego było przynajmniej kilka żółtych kartek.

Abraham bądź Miranchuk zdobędą bramki

Choć zabrzmi to nieco kontrowersyjnie, to od momentu rozpoczęcia inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę piłkarze urodzeni za naszą wschodnią granicą mimo piekielne trudnej sytuacji w ich kraju zdają się dawać z siebie wszystko. Malinowski oraz Miranchuk to jedne z najjaśniejszych postaci Atalanty, co pokazuje dobitnie, jak silną mają psychikę. Drugi z wymienionych z dużą dozą prawdopodobieństwa może pokazać się z bardzo dobrej strony także podczas boju z Romą. Na jego drodze będzie pewnie próbował stanąć Tammy Abraham. Taka jest jednak rola najlepszego strzelca w zespole.

Roma – Atalanta kursy

Bardzo podobne kursy na zwycięstwo każdego z zespołów w zupełności oddają prawdopodobny scenariusz tej rywalizacji. O triumfie którejś z ekip mogą zadecydować prawdziwe niuanse.

Bukmacher Roma Remis Atalanta
Fortuna 2.58 3.60 2.66
STS 2.55 3.45 2.70
LVBET 2.55 3.55 2.70
Betclic 2.60 3.45 2.70
PZBUK 2.65 3.40 2.70

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Jeśli jesteście ciekawi, jak obie drużyny radziły sobie na przestrzeni kilku minionych tygodni, to śmiało rzucajcie okiem na poniższe zestawienie:

Ostatnie bezpośrednie mecze
Atalanta – Roma 1:4 (18 grudnia 2021)
Roma – Atalanta 1:1 (22 kwietnia 2021)
Atalanta – Roma 4:1 (20 grudnia 2020)
5 ostatnich meczów Romy
Spezia – Roma 0:1
Roma – Verona 2:2
Sassuolo – Roma 2:2
Inter – Roma 2:0

Roma – Genoa 0:0
5 ostatnich spotkań Atalanty
Atalanta – Sampdoria 4:0
Olympiakos – Atalanta 0:3
Fiorentina – Atalanta 1:0
Atalanta – Olympiakos 2:1
Atalanta – Juventus 1:1

Roma – Atalanta prognozy

Tym razem wskazanie faworyta tej rywalizacji jest piekielnie trudne. Każda z drużyn ma swoje wielkie atuty, ale także liczne braki, które przeciwnik może wykorzystać w każdej chwili. Najrozsądniejszym wyjściem wydaje się więc pójście w stronę remisu. Taka też jest nasza ostateczna prognoza. Czy okaże się ona prawdziwa przekonamy się już niebawem.

Roma – Atalanta pytania zadawane przez graczy

  • Gdzie można obejrzeć spotkanie AS Roma – Atalanta BC?

Starcie to będzie transmitowane na antenie stacji Eleven Sports 1.

  • Roma – Atalanta typy, o co się zakładać?

Bardzo rzadko można ostatnio spotkać się z pojedynkiem włoskiej ekstraklasy, który okazałby się pojedynkiem nudnym. Uważamy, że podobnie będzie także i tym przypadku. Dlatego też w dużej mierze skupiliśmy się w niniejszym artykule na golach, a także graczach, którzy mogą te bramki zdobyć.

0 0 votes
Article Rating