Polska – Hiszpania piłka ręczna: kiedy, o której godzinie, gdzie oglądać? (Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej)

MŚ w piłce ręcznej

Będzie się działo! Reprezentacja Polski ma przed sobą kolejne wyzwanie w ramach mistrzostw świata 2023. Kiedy mecz Polska – Hiszpania piłka ręczna?

Mecz Polska – Hiszpania piłka ręczna: kiedy, o której godzinie?

  • Kiedy? 18.01.2023
  • O której godzinie? 20:30

Reprezentacja Polski ma za sobą trzy trudne spotkania. Najpierw biało-czerwoni stoczyli zacięty bój z Francuzami, który przegrali 24:26. Później przyszła zaskakująco wysoka porażka ze Słowenią (23:32). Następnie podopieczni Patryka Rombla, po niełatwym starciu, pokonali Arabię Saudyjską 27:24.

Co dalej i Polska – Hiszpania kiedy dojdzie do skutku? Najbliższy pojedynek Polaków, już w ramach fazy zasadniczej, został zaplanowany na 18 stycznia 2023 roku.

A Polska – Hiszpania o której początek zmagań? Mecz rozpocznie się o godzinie 20:30.

Polska – Hiszpania: gdzie oglądać Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej 2023?

Oglądaj tutaj

Zastanawiasz się nad tym, gdzie oglądać Polska – Hiszpania? Możliwości jest naprawdę sporo. Jeżeli preferujesz darmową transmisję, to możesz zajrzeć na TVP Sport lub na platformę internetową tvpsport.pl. Dostępna jest też aplikacja TVP Sport na smartfony czy inne urządzenia mobilne. Dzięki temu rozwiązaniu można wygodnie śledzić sportowe zmagania.

Na tym jednak możliwości nie koniec. Bezpośredni przekaz live z meczu Hiszpania – Polska dostępny będzie na platformie Viaplay. Poza tym transmisja pojawi się u bukmachera Betclic. Opcji pozwalających na śledzenie tego pojedynku jest niewątpliwie bardzo dużo. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.