Polska – Iran typy, zapowiedź, transmisja | 07/01/2022

Polscy szczypiorniści przygotowują się do nadchodzących wielkimi krokami Mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Na początek towarzyskiego turnieju w Hiszpanii starcie z reprezentacją Iranu.

Polska – Iran typy bukmacherskie

Oto nasze dwa przewidywania na nadchodzący mecz.

Polska Iran typy

Biało-czerwoni zdecydowanymi faworytami towarzyskiego meczu z Iranem

Co tu dużo ukrywać, nikt nie wyobraża sobie, żeby w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy, Polacy przegrali z dużo niżej notowanym Iranem. Nawet zakłady bukmacherskie. Stąd kursy na czystą jedynkę są bardzo, ale to bardzo niskie. Zmuszeni byliśmy poszukać innych zakładów. I tak nasze przed Polska – Iran typy kierujemy w stronę tego, że Polska wygra pierwszą a także drugą połowę meczu. Spotkanie to odbędzie się w ramach towarzyskiego turnieju w Hiszpanii. Oprócz Iranu, Polaków sprawdzą także Japończycy oraz Mistrzowie Europy, Hiszpanie. Z biało-czerwonymi są już Piotr Chrapkowski, Maciej Gębala i Melwin Beckman, których brakowało podczas ostatniego zgrupowania z powodów obowiązków klubowych.

Polacy jeszcze nigdy nie grali z Iranem, ale łatwo zauważyć, że rywale od dawna nie wygrali z żadnym poważnym rywalem. To powinien być dobry sprawdzian i przegląd wojsk przed Mistrzostwami Europy, w których w połowie stycznia zmierzymy się z Austrią, Białorusią oraz Niemcami.

O której mecz Polska – Iran? Gdzie oglądać?

Polska - Iran

Mecz Polska – Iran odbędzie się 7 stycznia 2022 roku, o godzinie 20:00. Z Polska – Iran transmisja na antenie TVP Sport oraz na stronie internetowej tego medium, dla osób chcących oglądać spotkanie w wersji online.  O 20:30 zagramy z Hiszpanią (8 stycznia).

Mecz można obstawiać w zakładach bukmacherskich Fortuna, które oferują ciekawe bonusy.

FAQ

  • Jaka jest stawka meczu?

To mecz towarzyski, w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy w piłce ręcznej.

  • Gdzie oglądać?

TVP Sport.