Porto – Vive Kielce typy i zapowiedź ✔️ 9.12.2021

Kibice szczypiorniaka już ostrzą sobie zęby. Kielczanie są faworytami meczu i na pewno powalczą o utrzymanie fotela lidera.

Typy bukmacherskie przed meczem Porto – Vive Kielce

Spójrz na proponowane przez nas dwa typy i sprawdź czy na Porto – Vive Kielce kursy wyglądają dla Ciebie satysfakcjonująco.

porto vive kielce typy

Kielczanie w walce o utrzymanie fotela lidera

Vive w ostatnim meczu Ligi Mistrzów musiało uznać wyższość francuskiego PSG. Dla kielczan była to dopiero druga porażka w trwającej fazie grupowej i zarazem druga porażka w ogóle podczas ostatniego półrocza! Coś niesamowitego! Czy Vive Kielce wróci na właściwe tory i pokona Porto, tym samym utrzymując prowadzenie w grupie B? Na to wszyscy liczymy.

Kielczanie w ostatniej kolejce Superligi nie bez problemów pokonali Piotrkowianina 38:32. Pierwszą połowę wygrali zdecydowanie, ale w drugiej to gospodarze zaczęli odrabiać straty, jednak wygrana dwoma bramkami nie przechyliła szali zwycięstwa w całym meczu. Liga Mistrzów to jednak w naszym odczuciu inny poziom koncentracji. Zwłaszcza, że Vive Kielce wygrało 7 z 9 meczy rozegranych w obecnym sezonie Ligi Mistrzów. Stąd na Porto – Vive Kielce typy na wygraną polskiej drużyny. Dodajmy, że na dotychczas rozegranych osiem bezpośrednich meczy, pomiędzy Porto, a Vive, aż sześć razy triumfowali kielczanie. Raz był remis, a raz górą było Porto. Ostatnie dwa mecze to zwycięstwa Vive.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że kielczanie w tegorocznej kampanii Ligi Mistrzów już raz rozprawili się z Porto. W październiku u siebie wygrali wysoko 39:33. Stąd stawiamy na Porto – Vive Kielce typy nie tylko na wygraną naszych, ale i na co najmniej czterobramkową różnicę zwycięstwa.

Gdzie z Porto – Vive Kielce transmisja na żywo?

Mecz Ligi Mistrzów, pomiędzy Porto, a Vive Kielce będzie można oglądać w transmisji na żywo na kanale Eurosport 1. Początek spotkania już 9 grudnia o godzinie 20:45. Czekają nas wielkie emocje i szczypiorniak na najwyższym światowym poziomie!

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanym faworytem są szczypiorniści Vive Kielce.

  • Gdzie transmisja Porto – Vive?

Eurosport 1.

5 1 vote
Article Rating