Djoković – Nishioka typy, kiedy, o której mecz 1. rundy Roland Garros 2022, gdzie transmisja?

Przed wielkim faworytem Roland Garros 2022, za jakiego uważany jest Novak Djoković pierwszy mecz tegorocznego turnieju. Serb zmierzy się w nim z Japończykiem, Yoshihito Nishioką.

Novak Djoković – Yoshihito Nishioka typy, kursy i zakłady (23.05.2022)

Sprawdź, jak widzimy nadchodzący mecz. Oto nasze przed Djoković – Nishioka typy bukmacherskie.

Pierwszy krok w drodze po obronę tytułu

W zeszłym roku to właśnie Novak Djoković okazał się najlepszy na Roland Garros. Czy obroni tytuł? Zdaniem bukmacherów jest faworytem. Serb w pierwszej rundzie zagra z notowanym na 94. miejscu światowego rankingu Japończykiem, Yoshihito Nishioką. 26-latek z Kraju Kwitnącej Wiśni nie ma na koncie większych sukcesów, a jedyny tytuł jaki wywalczył, miał miejsce w 2018 roku na turnieju w Shenzhen. O dokonaniach Djokovicia nikomu nie trzeba przypominać.

djoković nishioka typy

Przed około tygodniem Novak Djoković wygrał w końcu swój pierwszy turniej w tym sezonie. Okazał się bezkonkurencyjny w Rzymie i z chęcią pójdzie za ciosem także w Paryżu. Jeżeli Djoko myśli o tytule, to z całym szacunkiem, ale rywale tacy jak Nishioka nie powinni sprawiać mu trudności. Uważamy, że Serb jest w wybornej formie i wygra mecz 3:0. Takie też są nasze na Djoković – Nishioka typy.

Warto zauważyć, że byliśmy w historii świadkami dwóch meczy Novak Djoković – Yoshihito Nishioka. Dwa razy górą był Serb. Ograł Japończyka najpierw 2:0 w Pucharze Davisa (2019 rok), a później 3:0 na Australian Open (2020 rok). W żadnym z tych spotkań Nishioka nie był w stanie postawić się Djokoviciowi. Dlatego trudno przypuszczać, że teraz, przy świetnej formie Serba będzie inaczej.

Gdzie z Djoković – Nishioka transmisja? Kiedy i o której ten mecz?

Kiedy gra Djoković z Nishioką? Mecz zostanie rozegrany 23 maja 2022 roku jako czwarty na koncie centralnym – po Świątek, Krejcikowej i Nadalu. Spotkanie rozpocznie się nie wcześniej, niż o godzinie 20:45. Transmisja na Eurosport 1 lub Eurosport 2. Stream online na Eurosport Extra w Playerze.