Hurkacz – Ruud na Roland Garros 2022. Kiedy mecz, o której, wynik, zapowiedź, transmisja i typy

Przed Hubertem Hurkaczem ciężkie zadanie. Polak w 1/8 finału Roland Garros 2022 zagra z faworyzowanym Norwegiem, Casprem Ruudem. Liczymy na świetne widowisko, a już teraz sprawdź, zapowiedź meczu oraz kiedy i o której godzinie gra Hurkacz.

Hurkacz – Ruud typy, zapowiedź i wynik meczu (30.05.2022)

Jaki będzie wynik meczu Hurkacza z Ruudem? Oczywiście liczymy na wygraną Polaka, ale nie ukrywajmy, może być bardzo ciężko. Spójrz na nasze Hurkacz – Ruud typy.

Hubert Hurkacz pisze historię na naszych oczach

Hurkacz osiągnął już swój najlepszy wynik na Roland Garros, poza tym, po raz drugi w karierze awansował do drugiego tygodnia wielkoszlemowego turnieju. To jeszcze nie wszystko, bowiem Hubert Hurkacz jest pierwszym od 42 lat Polakiem, który awansował do 1/8 finału ATP Roland Garros. Czy dalej będzie pisał tę piękną historę? Na to liczymy, ale mecz Hurkacz – Ruud zapowiada się na ciężką przeprawę – i może to być, w naszym odczuciu ciężka przeprawa dla obu tenisistów.

Hurkacz Ruud typy

Casper Ruud w tym sezonie zgarnął już dwa tytułu na ceglanej nawierzchni – pierwszy w Buenos Aires, a drugi w Genewie na turnieju poprzedzającym Roland Garros 2022. Poza tym, jak pamiętamy Norweg grał także w półfinale w Rzymie, gdzie musiał uznać wyższość Novaka Djokovicia. Ruud ma czym postraszyć. Wygrał siedem ostatnich meczy. Hurkacz jednak na Roland Garros 2022 prezentuje się dobrze. Wszystkie trzy mecze zakończył wynikami 3:0, czego nie można powiedzieć o jego najbliższym rywalu. Casper Ruud sporo musiał natrudzić się, żeby awansować do 1/8 finału.

Już na początku Roland Garros 2022 Ruud miał ciężką przeprawę z kończącym karierę J0-Wilfriedem Tsongą, wygrywając po prawie 4 godzinnym meczu (brakowało dziesięciu minut). W poprzednim meczu Casper Ruud też nie miał ścieżki usłanej różami, musiał odwracać losy rywalizacji i ostatecznie po około 3 i półgodzinnym pojedynku wygrał 3:2 z Sonego. Takie dreszczowce różnie działają na tenisistów. Jednych mobilizują do jeszcze lepszej gry w kolejnych fazach turnieju, a dla drugich są oznaką, że coś jest nie tak i przełomu nie będzie.

W naszym odczuciu na mecz Hurkacz – Ruud typy, które mają sens to 5 setów i over 42.5 gema w całym spotkaniu. Uważamy, że Ruud nie jest w najwyższej formie, ale może wykrzesać z siebie jeszcze lepszą grę, a Hubi wręcz przeciwnie, jest w gazie. To może być swoisty pojedynek na wyniszczenie, których zresztą jeden, jak i drugi, już kilka razy byli uczestnikami. Co prawda nigdy jeszcze nie grali przeciwko sobie, ale emocji na pewno nie zabraknie.

Ostatnie wyniki

Zobacz, jak grali ostatnio Hubert Hurkacz i Casper Ruud.

Ostatnie mecze Hurkacza

  • Gofiin – Hurkacz 0:3
  • Cecchinato – Hurkacz 0:3
  • Zeppieri – Hurkacz 0:3

Ostatnie mecze Ruuda

  • Ruud – Sonego 3:2
  • Ruud – Ruusuvuori 3:0
  • Ruud – Tsonga 3:1

Skrót meczu Hurkacza

Zobacz jak kapitalną piłkę posłał Hurkacz w poprzednim meczu Roland Garros 2022 przeciwko Goffinowi.

O której Hurkacz – Ruud? Kiedy grają?

Mecz 30 maja 2022 roku. O której godzinie? Będzie to drugi mecz na korcie, po zakończeniu pojedynku Kasatkina – Giorgi. Zatem początek zapewne około godziny 12:30 – 13:00.

Gdzie obejrzeć Hurkacz – Ruud transmisja?

Mecz pokaże Eurosport 2, a transmisja online dostępna będzie w usłudze Eurosport Extra.