Linette – Jabeur o której godzinie, gdzie oglądać? Transmisja 1. rundy Roland Garros 2022

Magda Linette jako jedyna Polka rozpocznie rywalizację na Roland Garros 2022 już w pierwszym dniu imprezy, a mianowicie 22 maja 2022 roku. Przed urodzoną w Poznaniu tenisistką jednak ciężkie zadanie. Jej rywalka, Ons Jabeur to szósta rakieta świata, która dotarła ostatnio do finału w Rzymie (przegrana ze Świątek) oraz wygrała turniej w Madrycie (wygrana z Pegulą). Liczymy jednak na dobrą postawę Magdy Linette. Zobacz kiedy mecz Linette – Jabeur, o której godzinie i gdzie transmisja. Śledź wynik na żywo.

TEN MECZ ZA NAMI SPRAWDŹ WYNIK >>>

1. runda Roland Garros 2022: Magda Linette – Ons Jabeur, o której, gdzie transmisja?

Mecz Linette – Jabeur zostanie rozegrany 22 maja 2022 roku jako pierwszy na korcie centralnym w Paryżu. Oznacza to, że Polka i Tunezyjka rozpoczną rywalizację o godzinie 11:00. Wszyscy którzy chcą oglądać mecz Linette na żywo, będą mieć taką możliwość, dzięki transmisji na kanale Eurosport 1. Ponadto tramisja online (tzw. stream) dostępny będzie na Eurosporcie Extra w Playerze. To właśnie w tych miejscach można śledzić wynik i przebieg meczu.

Linette Jabeur o której

Wiedząc już o której Linette – Jabeur, trzymamy kciuki za Magdę Linette i dobrą postawę w meczu przeciwko zdecydowanej faworytce, którą bez wątpienia jest Ons Jabeur, wymieniana także w szerokim gronie kandydatek do końcowego triumfu na Roland Garros 2022. Śledź tutaj wynik na żywo.

Wiemy także, kiedy gra Świątek i kiedy mecz Hurkacza.