Kiedy gra Świątek w 3. rundzie Roland Garros 2022? O której godzinie początek meczu z Kovinic?

Wiemy już, że w trzeciej rundzie Roland Garros 2022 Iga Świątek zagra z Danką Kovinic. Zobacz, kiedy gra Świątek, o której mecz Polki. Będzie to walka o 1/8 finału, a więc końcowych rozstrzygnięć na French Open powoli nadchodzi czas. Z kim zagra w następnej rundzie?

Ten mecz już za nami. Sprawdź, KIEDY ŚWIĄTEK GRA NASTĘPNY MECZ.

kiedy gra Świątek

O której gra Iga Świątek mecz z Danką Kovinic na Roland Garros 2022?

  • Kiedy gra Iga Świątek? 28 maja 2022 roku, o godzinie 12:00.

Mecz Świątek – Kovinic zostanie rozegrany w sobotę, 28 maja 2022 roku. Czarnogórka plasuje się na 95. miejscu światowego rankingu i jeszcze nigdy nie udało się jej wygrać żadnego seniorskiego turnieju rangi WTA. Świątek z kolei potwierdza opinie ekspertów, którzy przed Roland Garros 2022 stawiali ją w roli zdecydowanej faworytki turnieju. Dwa pierwsze mecze były przysłowiową bułką z masłem. Czy teraz będzie podobnie? Przekonamy się w sobotę.

O której gra Świątek? Znamy już  dokładną rozpiskę tego dnia na kortach Rolanda Garrosa. Iga Świątek zagra na korcie centralnym, a mecz z Kovinic będzie pojedynkiem otwierającym dzień. Zacznie się zatem o godzinie 12:00. Już teraz nie możemy się doczekać jego początku, licząc na łatwą wygraną Polki, która kroczy po drugi w karierze tytuł French Open. W międzyczasie możesz sprawdzić, jak wygląda drabinka i potencjalne następne rywalki Świątek. Sporo faworytek odpadło już z rywalizacji na Roland Garros 2022.