Jastrzębski Węgiel – Hebar typy, kursy 30/11/2021

Pojedynek dwóch aktualnych mistrzów w swoich krajach. Który z nich wyjdzie z niego zwycięsko? Jastrzębski Węgiel – Hebar typy, kursy, prognozy. Serdecznie zapraszamy.

Jastrzębski Węgiel – Hebar typy warte uwagi

Oto nasze trzy najciekawsze propozycje bukmacherskie związane z omawianym spotkaniem:

jastrzebski-wegiel-hebar-typy

Więcej niż 136.5 punktu

W rozgrywkach ligowych zarówno Jastrzebski Węgiel jak i Hebar są aktualnie w bliźniaczej sytuacji. Obie ekipy zajmują pozycję wicelidera. Mówi to sporo o tym, iż ich forma nadal należy do stosunkowo wysokich. Wydaje się więc, że żadna ze stron nie będzie chciała odpuścić. Co może być tego efektem. Długie i zacięte sety, dzięki którym zamieszczona linia zostanie bardzo szybko pokryta.

Dokładnie cztery sety w meczu

Kontynuacją propozycji zawartej w poprzednim akapicie będzie typ na to, iż w całym pojedynku kibice będą świadkami co najmniej czterech setów. Po cichu mamy nadzieję na łatwe zwycięstwo jastrzębian, jesteśmy jednak świadomi, że ich przeciwnik to bardzo mocna drużyna, stąd też w zaproponowanym zakładzie musiała pojawić się szczypta rozsądku.

Jastrzębski Węgiel powyżej 75.5 punktu

Nie tylko serce, ale także rozum podpowiadają nam, że podopieczni Andrei Gardiniego będą w omawianej potyczce stroną przeważającą. Nawet zatem jeśli nie uda im się rozstrzygnąć całego meczu w trzech partiach, to w kolejnych spokojnie pokryją zaproponowaną linię punktów.

Jastrzębski Węgiel – Hebar kursy

Kursy wystawione przez legalnych polskich bukmacherów nie pozostawiają najmniejszych wątpliwości. Siatkarze Jastrzębskiego Węgla to zdecydowany faworyt tego pojedynku. Nie wierzycie? Rzućcie więc okiem na poniższą tabelę:

Bukmacher Jastrzębski Hebar
Fortuna 1.03 10.00
STS 1.03 10.00
Betclic 1.04 12.00
LVBET 1.05 9.50
PZBUK 1.01 19.00

Ostatnie wyniki i bezpośrednie mecze

Obie drużyny nie miały jeszcze przyjemności stanąć w dotychczasowej historii naprzeciw siebie. Jaką dyspozycję udało im się zaprezentować na przestrzeni kilku poprzednich potyczek? Sprawdźcie to w poniższym zestawieniu:

Ostatnie bezpośrednie mecze
5 ostatnich spotkań Jastrzębskiego Węgla
GKS Katowice – Jastrzębski 0:3
Jastrzębski – Aluron Warta 2:3
Ślepsk – Jastrzębski 0:3
Kędzierzyn – Jastrzębski 3:0
Jastrzębski – Trefl 3:0
5 ostatnich spotkań Hebaru
Slivnishki – Hebar 0:3
Plovdiv – Hebar 0:3
Dobrudja – Hebar 0:3
Marek Dupnitsa – Hebar 0:3
Olympiakos – Hebar 1:3

Jastrzębski Węgiel – Hebar prognozy

Dla zawodowego sportowca nie ma niczego lepszego niż udane wejście w turniej czy też zawody. Dzięki takiemu zwycięstwo nabiera się tak potrzebnej pewności siebie, która procentuje w dalszych zmaganiach. Nie mamy wątpliwości, że oba zespoły będą dążyć do tejże wygranej. Której z nich będzie do niej bliżej? Naszym zdaniem gospodarzom. Czy te przewidywania się potwierdzą? Przekonamy się już niebawem.

Jastrzębski Węgiel – Hebar pytania graczy

  • Gdzie mogę obejrzeć mecz Jastrzębski Węgiel – Hebar Pazardżik?

Spotkanie to będzie transmitowane na antenie stacji Polsat Sport.

  • Kto jest faworytem tej rywalizacji?

Rzut oka na aktualną formę obydwu drużyn nie pozwala z pełnym przekonaniem postawić na zwycięstwo konkretnej drużyny. Liczymy więc na pojedynek pełen emocji, w którym o wygranej zadecydują bardzo drobne szczegóły.