Maribor – ZAKSA typy, transmisja i zapowiedź meczu

Przed ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle czwarte w tym sezonie spotkanie w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Tym razem podopieczni Gheorghe'a Cretu udadzą się do Słowenii, na mecz z tamtejszym OK Maribor.

OK Maribor – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle typy (08.02.2022)

Chcesz obstawiać? Zobacz na Maribor – ZAKSA typy i kursy.

maribor zaksa typy

ZAKSA walczy o awans, Maribor już tylko o honor

Słoweńcy nie mają już jakichkolwiek szans na awans do dalszej fazy Ligi Mistrzów. Te, i to całkiem spore, ma ZAKSA. Kędzierzynianie w tej chwili w tabeli grupy c zajmują drugie miejsce. Mają w dorobku 7 punktów i raczej niemożliwe jest, żeby przeskoczyli niepokonane Lube, które ma 11 punktów. ZAKSA liczy za to na awans z drugiego miejsca. W tabeli wiceliderów grup zajmuje w tej chwili ostatnie premiowane awansem, trzecie miejsce. Naciska Zenit, a zapominać nie można też o Friedrichshafen. To dlatego Kędzierzynianie muszą wygrać z Mariborem. Dlaczego mieliby tego nie zrobić, skoro do meczu przystąpią w roli zdecydowanych faworytów?

Stawiamy zatem na Maribor – ZAKSA typy na wygraną polskiej ekipy i mało tego, odważne zakłady na dokładny wynik 3:0 dla ZAKSY. Dlaczego? Pierwszy mecz, rozegrany w Kędzierzynie zakończył się pewną wygraną ZAKSY 3:0 (25:19, 25:18, 25:17). I choć w trzech ostatnich meczach ligowych ZAKSA dała sobie urwać za każdym razem po jednym secie, to Liga Mistrzów jest jednak innym poziomem, na który mobilizacja będzie z pewnością zdecydowanie wyższa. Maribor w tym sezonie Ligi Mistrzów nie zdobył jeszcze ani jednego seta i nie mielibyśmy nic przeciwko, jeśli nie zrobiłby tego także w najbliższym meczu.

Maribor – ZAKSA transmisja spotkania

Mecz zaplanowano na 8 lutego 2022 roku, o godzinie 19:00. Transmisja na Polsacie Sport, a osoby, chcące śledzić mecz online, mogą zajrzeć na platformę Polsat Box Go. Jeśli interesują Cię dobre na Maribor – ZAKSA kursy, znajdziesz je w Betclic i Fortunie.

FAQ

  • Kto jest faworytem?

Zdecydowanym ZAKSA.

  • Gdzie oglądać?

Polsat Sport i Polsat Box Go.

0 0 votes
Article Rating