Trentino – ZAKSA typy, kursy i transmisja 22/05/2022

Nie tylko w na futbolowym podwórku wielkimi krokami zbliża się zakończenie zmagań w sezonie 2021/2022. Z podobną sytuacją mamy do czynienia w siatkarskiej Lidze Mistrzów. Czyim łupem padnie starcie finałowe? Trentino – ZAKSA typy, kursy i transmisja.

Trentino – ZAKSA typy za darmo

Wybór tego, jakie Trentino – ZAKSA zakłady warte są największej uwagi, był niezwykle trudny. Po dłuższym namyśle prezentujemy Wam jednak kilka naszych autorskich propozycji:

Powtórka z rozrywki

Jeśli dwie te same drużyny spotykają się ze sobą w meczu o złoto po raz drugi z rzędu, to świadczy to tylko o jednym. Po raz kolejny należą one do grona najlepszych w Europie. Według naszej opinii ponownie statuetka dla zwycięzcy Ligi Mistrzów w siatkówce 2022 powędruje do ekipy z Kędzierzyna-Koźla. Powodów jest co najmniej kilka, lecz ten najważniejszy to chyba fakt nieco krótszej przerwy od “poważnego grania” (Trentino – 27.04, ZAKSA – 14.05). Nie będzie to raczej pojedynek totalnie jednostronny, lecz ostatecznie ręce ku górze będą mogli wznieść podopieczni Gheorghe Crețu.

trentino zaksa typy

Według naszej skromnej opinii absolutnym maksimum, na jakie będzie stać zespół z Trydentu to zwycięstwo w dokładnie jednym secie. Trentino – ZAKSA kursy na takie zdarzenie są co prawda bardzo wysokie, lecz tym samym idealnie obrazują skalę ryzyka. Taki wynik miał miejsce dokładnie przed rokiem. Dlaczego więc nie mielibyśmy być świadkami przysłowiowej “powtórki z rozrywki”?

Historia bezpośrednich gier

Jak już wspomnieliśmy powyżej, obydwie ekipy stawały do bezpośredniego boju już kilkukrotnie. Jakie były rezultaty tych starć? Tego dowiecie się z poniższego zestawienia:

  • ZAKSA – Trentino 3:1
  • Trentino – ZAKSA 2:3
  • ZAKSA – Trentino 3:2

Gdzie obejrzeć Trentino – ZAKSA?

Transmisja na żywo z tego meczu będzie dostępna na antenie stacji Polsat Sport.

Najczęściej zadawane pytania

  • Gdzie odbędzie się spotkanie Trentino Volley – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle?

Turniej finałowy Ligi Mistrzów siatkarzy 2022 odbędzie się w Arenie Stožice, która zlokalizowana jest w słoweńskiej Lublanie.

  • Do ilu zwycięstw gra się w finale Ligi Mistrzów siatkarzy 2022?

Rywalizacja o ostateczny triumf ograniczona jest do zaledwie jednego meczu.

0 0 votes
Article Rating