ZAKSA – Novosibirsk typy, analiza i transmisja

Kędzierzynianie walczą o ćwierćfinał siatkarskiej Ligi Mistrzów. Kolejną przeszkodą na ich drodze będzie ekipa Lokomotiw Nowosybirsk.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Lokomotiw Nowosybirsk typy (12.02.2022)

Zanim przedstawimy krótką zapowiedź, spójrz na ZAKSA – Novosibirsk typy i kursy bukmacherskie.

ZAKSA Novosibirsk typy

Każde zwycięstwo na wagę złota

Dla ZAKSY Kędzierzyn-Koźle każda wygrana jest na wagę złota. To właśnie ZAKSA i Lube Civitanova zdominowały rywalizację w grupie C. Włoska ekipa jest jej liderem, z 14 punktami na koncie, a kędzierzynianie mając o jeden mecz rozegrany mniej, tracą do niej cztery punkty. Z grupy do ćwierćfinału siatkarskiej Ligi Mistrzów awansuje tylko najlepsza drużyna. Jednak dodatkowo tworzony jest ranking drugich miejsc i trzy ekipy z najlepszym dorobkiem również zyskają przepustkę do najlepszej ósemki Ligi Mistrzów. ZAKSA poczyna sobie tam dobrze, ale konieczna jest wygrana z ekipą Lokomotiw Nowosybirsk, żeby utrzymać bezpieczną lokatę. Zwłaszcza, że na zakończenie fazy grupowej kędzierzynianie zagrają z niepokonanym Lube.

Na mecz ZAKSA – Novosibirsk typy naszej redakcji są jasne. Stawiamy na wygraną kędzierzynian, a dla nieco odważniejszych typerów, polecamy zakład na dokładny wynik 3:1 dla ZAKSY. Właśnie takim stosunkiem setów, ZAKSA wygrała ostatni mecz z rosyjską ekipą. Dodatkowo, aż w 4 z 5 ostatnich meczy ZAKSY i 3 z 5 Novosibirska każda z drużyn zdobywała przynajmniej jednego seta.

Gdzie oglądać ZAKSA – Novosibirsk? Transmisja

Spotkanie, które rozpocznie się 12 lutego 2022 roku, o godzinie 13:00 pokaże stacja Polsat Sport. Transmisja internetowa, a więc popularny stream online, dostępny będzie za pośrednictwem platformy tejże grupy, a więc Polsat Box Go. Najlepsze na ZAKSA – Novosibirsk kursy znajdziesz w Betclic i STS. To tam możesz wykorzystać nasze na ZAKSA – Lokomotiw Nowosybirsk typy.

FAQ

  • Jaki był wynik ost. bezpośredniego meczu?

W tegorocznej Lidze Mistrzów ZAKSA ograła już Novosibirsk 3:1.

  • Jak grali ostatnio?

ZAKSA ograła 3:0 Maribor, a Novosibirsk przegrał 1:3 z Lube.

5 1 vote
Article Rating