Pekin 2022 typy na konkurs drużynowy 14/02/2022

Po dwóch odsłonach rywalizacji indywidualnej czas na ostatni akcent związany ze skokami narciarskimi podczas Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, a więc konkurs drużynowy. Kto ma największe szanse na zwycięstwo i na co stać w tych zawodach Polaków? Pekin 2022 typy na konkurs drużynowy. Serdecznie zapraszamy.

Pekin 2022 typy na konkurs drużynowy

Nasze trzy najciekawsze Pekin 2022 typy na konkurs drużynowy przedstawiają się następująco:

pekin 2022 konkurs drużynowy

Słoweńcy wygrają cały konkurs

Choć w konkursach drużynowych bardzo ważne są wyniki indywidualne każdego ze skoczków, to ostatecznie najistotniejszy jest brak zbyt dużej dysproporcji pomiędzy wynikami poszczególnych reprezentantów. I tak właśnie jest w przypadku Słoweńców. Zarówno podczas zmagań na skoczni normalnej jak i dużej, to właśnie zawodnicy znad Adriatyku prezentowali się najrówniej. Z tego też powodu naszym zdaniem uda im się sięgnąć po krążek z najcenniejszego kruszcu podczas poniedziałkowej batalii.

Norwegia zajmie jedno z miejsc na podium

Mówi się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przeczuwamy, że właśnie takie uczucie będzie w konkursie drużynowym towarzyszyło Marcusowi Lindvikowi. O złoty medal dla jego reprezentacji będzie jednak piekielnie trudno. Nie oznacza to jednak, iż Norwegowie zostaną zupełnie z niczym. Uważamy, że w ich zasięgu jest zajęcie jednego z miejsc w czołowej trójce.

Polacy będą lepsi od Rosjan

Czasy, w których reprezentacja Polski miała pewne miejsce na podium niestety bezpowrotnie minęły. Aktualnie do Słoweńców, Norwegów bądź też Niemców czy Japończyków nie mamy przysłowiowego startu, a rywalem będący na podobnym poziomie co my jest w tej chwili Rosja. To właśnie z Rosjanami będziemy zatem walczyć o zajęcie jednej z lokat w czołowej piątce. Mamy wielką nadzieję, że tym razem to Kamil Stoch i spółka okażą się lepsi.

FAQ

  • Gdzie można obejrzeć Pekin 2022 konkurs drużynowy?

Transmisja na żywo z tych zmagań standardowo będzie dostępna na antenach TVP 1, TVP Sport oraz Eurosport.

  • O której rozpoczyna się konkurs drużynowy?

Początek zmagań podczas drużynowych w skokach narciarskich na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie zaplanowano na godz. 12:00 w dniu 14 lutego 2022r.