High League 6 gdzie oglądać? Stream online, PPV, ile kosztuje?

High League 6 gdzie oglądać? Stream online, PPV, ile kosztuje?

Przed nami kolejna odsłona gali High League. To będzie już szósta edycja tego wydarzenia. Gdzie oglądać High League 6 stream? Podpowiadamy.

Gdzie oglądać High League 6? PPV

Gala High League 6 została zaplanowana na 18 marca. Początek rywalizacji nastąpi o 20:00. Chcesz zobaczyć to wydarzenie i zastanawiasz się, ile kosztuje PPV High League 6? Spieszymy z odpowiedzią.

Przede wszystkim trzeba zacząć od tego, że legalny stream dostępny będzie wyłącznie na oficjalnej stronie organizacji highlive.tv. Do wyboru mamy dwie opcje.

Tańsza licencja High League PPV kosztuje 34,99 zł. Za takie pieniądze otrzymasz transmisję w rozdzielczości 720p z dostępem do gali przez 24 godziny. To dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie są zainteresowane opcjami dodatkowymi.

 

Zarejestruj się w Fortunie z powyższego linku, a otrzymasz 2800 punktów lojalnościowych za weryfikację tożsamości. Przejdź do zakładki “Sklep Gracza” i wymień punkty na darmowy zakład bez depozytu o wartości 20 złotych. Obstawiaj High League 6 lub dowolne inne zakłady
Jeżeli chodzi o droższą subskrypcję, to tutaj trzeba zapłacić 39,99 zł. W takiej cenie otrzymasz dostęp do gali w wyższej rozdzielczości (1080p) przez siedem dni. Wariant premium pozwala również na oglądanie Hejt Roomu. Warto podkreślić, że w przypadku niektórych płatności może dojść do naliczenia prowizji.

Jak wykupić transmisję na highlive.tv?

  1. Wejdź na highlive.tv
  2. Zarejestruj się lub zaloguj
  3. Kliknij “kup dostęp”
  4. Wybierz odpowiednią opcję i ureguluj opłatę
  5. Ciesz się streamem!

Gdzie oglądać High League 6? Stream online za darmo

Liczysz na High League stream za darmo? Bezpłatna transmisja nie została przewidziana. Legalny przekaz z gali dostępny będzie wyłącznie na highlive.tv.

By nie mieć problemów z odbiorem transmisji, należy spełnić wymagania techniczne. Chodzi choćby o stałe połączenie z internetem o przepustowości 10Mbps+.

Jeżeli chodzi o komputery stacjonarne, to najlepiej mieć zaktualizowany do najnowszej wersji Windows 10 lub macOS 10, a także przeglądarkę Chrome/Safari.

Te same przeglądarki pozwolą na płynny odbiór transmisji na smartfonach – z Androidem (co najmniej 9.0) lub iOS (13+).