50. rakieta świata w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

50. rakieta świata w drużynie Uczelnia Państwowa Zamość

Trzykrotny mistrz Afryki, olimpijczyk Ahmed Saleh z Egiptu będzie w nowym sezonie bronił barw występującej w Superlidze tenisa stołowego drużyny Uczelnia Państwowa Zamość.

Trener i menadżer zespołu z Zamościa, Piotr Kostrubiec, odkrył kolejną kartę przed nadchodzącym sezonem 2021/2022. Nowym zawodnikiem drużyny Uczelnia Państwowa Zamość został reprezentant Egiptu Ahmed Saleh. Jest on obecnie sklasyfikowany na 50. miejscu w światowym rankingu zawodników. Ahmed to trzykrotny mistrz Afryki i uczestnik igrzysk olimpijskich w 2008, 2012 roku. Wkrótce będzie reprezentował swój kraj na igrzyskach olimpijskich w Tokio.

Przypomnijmy, że barw Uczelni Państwowej Zamość w nadchodzącym sezonie będą bronić również czterokrotny mistrz świata w ping pongu Anglik Andrew Baggaley oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Filip Szymański, który ostatnio reprezentował drużynę 3S Polonii Bytom, a także pięciokrotny mistrz Polski Daniel Górak, który w Polsce występował w drużynach z Grodziska Mazowieckiego i Jarosławia, a ostatnio grał w lidze francuskiej.


LVBET Kod Promocyjny 2021 * BEST20 * – bonus aż do 2000 złotych