Fręch – Gauff typy i kursy bukmacherskie (09.05.2024)

Magdalena Fręch dostała się do drugiej rundy turnieju na kortach ziemnych w Rzymie. Na reprezentantkę Polski czeka trudne zadanie w meczu z topową zawodniczką rankingu WTA. Poznaj Fręch – Gauff typy przed pojedynkiem o awans do trzeciej rundy turnieju we Włoszech.

Fręch - Gauff typy
Icon Sport

Magdalena Fręch – Coco Gauff typy bukmacherskie (WTA Rzym 2024)

Łodzianka była jedną z rewelacji tegorocznego Australian Open. Choć w późniejszych turniejach miała problem z osiąganiem spektakularnych wyników, to zdobyte w Melbourne punkty rankingowe pozwalają jej startować od razu w prestiżowych turniejach głównych. Nie inaczej jest w Rzymie, w którym Magdalena Fręch sprawdza formę przed wielkoszlemowym Roland Garros. W czwartek zanosi się na bardzo poważny sprawdzian dla Polki.

Magdalena Fręch ma za sobą jeden mecz w tegorocznym turnieju w Rzymie. W konfrontacji z Ashlyn Krueger postawiła na swoim w dwóch setach. Po wyeliminowaniu jednej tenisistki ze Stanów Zjednoczonych, spotka się na korcie z kolejną Amerykanką. Tym razem zdecydowanie bardziej znaną i wyżej notowaną w rankingu WTA. Coco Gauff jest rozstawiona w Rzymie z numerem trzecim i w pierwszej rundzie miała wolny los.

20-letnia Amerykanka ma za sobą pierwsze w karierze zwycięstwo wielkoszlemowe, które odniosła w zeszłorocznym US Open. Coco Gauff była także między innymi w finale Roland Garros w 2022 roku, w którym uznała wyższość Igi Świątek. Za młodą zawodniczką jest siedem wygranych turniejowych, a jedno z nich odniosła na korcie ziemnym w Parmie.

Magdalena Fręch rozegra drugi w karierze mecz z Coco Gauff. W tegorocznym Australian Open właśnie Amerykanka pozbawiła łodziankę nadziei na osiągnięcie historycznego ćwierćfinału turnieju wielkoszlemowego. Mecz zakończył się po dwóch setach. Nasze Fręch – Gauff typy to kolejne zwycięstwo tenisistki ze Stanów Zjednoczonych. Spodziewamy się, że Amerykanka zaserwuje więcej asów serwisowych niż Polka.

Fręch – Gauff kursy bukmacherskie

Notowania bukmacherskie nie pozostawiają wątpliwości, że faworytką meczu będzie Coco Gauff. Sukcesy na kortach przemawiają za awansem zawodniczki rozstawionej z numerem trzecim. Zwycięstwo Coco Gauff można obstawić po kursie 1.10. Z kolei wygraną Magdaleny Fręch po kursie 7.0. Zaserwowanie większej liczby asów przez faworytkę można zagrać po kursie 1.15.

Kiedy gra Fręch z Gauff? O której godzinie?

Magdalena Fręch rozegra swój drugi mecz w Rzymie w czwartek. Pojedynek z udziałem Polki, a także Coco Gauff rozpocznie się w Grand Stand Arenie jako drugi w kolejności od godziny 13. Tym samym zawodniczek można spodziewać się na korcie około godziny 15.

Gdzie oglądać Fręch – Gauff? Transmisja na żywo

Mecz Magdaleny Fręch z Coco Gauff w turnieju WTA Rzym 2024 można oglądać na stronie internetowej bukmachera STS. Warunkiem jest rejestracja konta. Transmisja będzie również możliwa do zobaczenia w polskiej telewizji. Jest zaplanowana w Canal+Sport.

OGLĄDAJ TUTAJ