Hurkacz – Bautista-Agut typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (01.11.2023)

Hubert Hurkacz pozostaje w drabince turnieju ATP w Paryżu. Przed reprezentantem Polski drugie wyzwanie na korcie twardym w stolicy Francji. Poznaj Hurkacz – Bautista-Agut typy przed meczem o awans do trzeciej rundy.

Hubert Hurkacz – Roberto Bautista-Agut typy i kursy (ATP Paryż 2023)

W październiku Hubert Hurkacz był w wysokiej formie i dzięki dobrym wynikom podtrzymał szansę na awans do ATP Finals 2023. Polak odniósł zwycięstwo w mocno obsadzonym turnieju w Szanghaju. Następnie, już po powrocie do Europy, doszedł do finału imprezy w Bazylei. W Szwajcarii poniósł porażkę dopiero w ostatnim meczu z Felixem Augerem-Aliassime.

Hurkacz - Bautista Agut typy
Icon Sport

Pora na listopad, a w nim Hubert Hurkacz postara się na początek osiągnąć dobry wynik w turnieju w Paryżu. Występ w tej imprezie jest ostatnią szansą najlepszego tenisisty z Polski na wejście do ATP Finals 2023. Za Hubertem Hurkaczem jedno zwycięstwo w stolicy Francji, a odniósł je we wtorek w trzysetowym meczu z Sebastianem Kordą.

Drugim przeciwnikiem Huberta Hurkacza w Paryżu będzie Roberto Bautista-Agut. 66. zawodnik rankingu ATP wygrał w poprzedniej rundzie z Jirim Lehecką. Polak zagra z Hiszpanem po raz piąty w karierze i do wszystkich konfrontacji dochodziło na kortach twardych. Hubert Hurkacz pokonał Roberto Bautistę-Aguta po raz pierwszy w tegorocznym turnieju w Rotterdamie po serii trzech porażek.

Polak będzie faworytem meczu z Hiszpanem pomimo niekorzystnej historii spotkań. Także nasze na konfrontację Hurkacz – Bautista-Agut typy, to zwycięstwo zawodnika pochodzącego z Dolnego Śląska. Biorąc pod uwagę, że tenisiści z reguły rozgrywają ze sobą długie mecze, to typujemy powyżej 25.5 gema w spotkaniu.

Kiedy gra Hurkacz z Bautistą-Agutem? O której godzinie?

Kiedy gra Hurkacz? Drugi mecz Polaka w turnieju ATP w Paryżu zostanie rozegrany w środę 1 listopada. Jego stawką będzie awans do trzeciej rundy. Mecz rozpocznie się około godziny 12:30, po zakończeniu pojedynku Paul – van de Zandschulp.

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Bautista-Agut? Transmisja

Mecz Huberta Hurkacza w turnieju ATP w Paryżu można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

Oglądaj tutaj