Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (01.11.2023)

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo, transmisja, kiedy gra? (01.11.2023)
Icon Sport

Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Na żywo transmisja będzie dostępna całkowicie za darmo. Pojedynek Hurkacza z Bautistą Agutem na ATP Masters 1000 w Paryżu już 1 listopada 2023 roku. Szczegóły poniżej.

OGLĄDAJ TUTAJ

Hubert Hurkacz: kiedy gra mecz dzisiaj, o której godzinie? 01.11.2023

Polak na inaugurację turnieju w Paryżu pokonał 2:1 Sebastiana Kordę. Hurkacz zagrał walecznie, do czego nas zresztą przyzwyczaił i wciąż jest w grze o ATP Finals. W drugim meczu w stolicy Francji nasz rodak podejmie Roberta Bautistę-Aguta. Kiedy gra Hubert Hurkacz mecz dzisiaj? Starcie Hurkacz – Bautista-Agut w środę 1 listopada, około 12:30. Będzie to bowiem drugi mecz dnia, podczas sesji rozpoczynającej się o godzinie 11:00. Hurkacz i Bautista-Agut wyjdą na kort po zakończeniu meczu Paul – Van De Zandschulp.

Zdaniem bukmacherów, to Polak jest faworytem. Hurkacz wygrał ostatni mecz z Bautistą-Agutem 2:1 na turnieju w Rotterdamie i liczymy, że znów poprawi bilans bezpośredniej rywalizacji, który wynosi w tej chwili 3:1 na korzyść Hiszpana. Wiesz kiedy gra Hurkacz mecz dzisiaj. Gdzie oglądać?

Hubert Hurkacz mecz dzisiaj na żywo – transmisja ATP Paryż 2023

Hurkacz – Bautista-Agut transmisja telewizyjna na Polsacie Sport. Będzie jednak dostępny także stream online za darmo. Mecz Hurkacza obejrzysz w STS. Wymagana jest rejestracja konta, dzięki której możesz oglądać także pozostałe mecze tenisa ziemnego, w tym Igę Świątek.

OGLĄDAJ TUTAJ