Hurkacz – Corić typy, kiedy, o której, gdzie oglądać? (16.08.2023)

Przed Hubertem Hurkaczem drugie wyzwanie w turnieju na kortach twardych ATP Cincinnati 2023. Polak, po wyeliminowaniu Thanasiego Kokkinakisa, zmierzy się w Stanach Zjednoczonych z Borną Coriciem. Sprawdź Hurkacz – Corić typy przed meczem o awans do trzeciej rundy.

Hubert Hurkacz – Borna Corić typy i kursy (ATP Cincinnati 2023)

Już pierwszy mecz Huberta Hurkacza w Cincinnati był długą batalią. Polak potrzebował ponad trzech godzin na wyeliminowanie Thanasiego Kokkinakisa, który dostał się do turnieju głównego przez kwalifikacje. Przez całe spotkanie nie wygrał gema przy serwisie reprezentanta Australii. Tym samym w dwóch z trzech wygranych setów potrzebował do postawienia na swoim tie-breaka.

Hurkacz - Corić typy
Icon Sport

Hubert Hurkacz zmierzy się z Borną Coriciem po raz piąty w karierze. Tenisistom wiedzie się ze zmiennym szczęściem, ale lepszy bilans w bezpośrednich konfrontacjach ma Chorwat. Hubert Hurkacz zwyciężył z zawodnikiem z Bałkanów w styczniu 2020 w ATP Cup. Z kolei Borna Corić wygrywał w Monte Carlo w 2019 roku, w Wiedniu w 2022 roku i w tym sezonie na korcie ziemnym w Madrycie. Nasze Hurkacz – Corić typy, to zwycięstwo obu zawodników w minimum jednym secie.

Borna Corić na pewno postara się wysoko zawiesić poprzeczkę Hubertowi Hurkaczowi. To może być kolejne wymagające dużego wysiłku starcie dla reprezentanta Polski. Typujemy, że wrocławianin ponownie rozegra minimum jednego tie-breaka w meczu. W ostatnim czasie wyspecjalizował się w ich rozgrywaniu.

Kiedy gra Hurkacz z Coriciem? O której godzinie?

Hubert Hurkacz powróci na kort twardy w Cincinnati w środę. Mecz Hurkacz – Corić, 16 sierpnia, jako trzeci od godziny 17:00 czasu polskiego (po Sonego – Fritz).

Gdzie oglądać mecz Hurkacz – Corić? Transmisja na żywo

Drugi mecz Huberta Hurkacza w turnieju w Cincinnati można oglądać na stronie internetowej bukmachera Betclic. Warunkiem jest rejestracja konta. Pojedynki można również obserwować na żywo w polskiej telewizji. Transmisja będzie możliwa do zobaczenia w jednym z kanałów sportowych Polsatu.

OGLĄDAJ TUTAJ